نه ، ریحانا در فیلم ‘Black Panther’ بازی نکرده است

در اینجا یک یادآوری دیگر برای گرفتن شایعات اینترنتی با یک دانه نمک سنگین وجود دارد.

در اوایل این هفته ، طرفداران حدس می زدند که ریحانا مورد انتظار بازیگران قرار گرفته است پلنگ سیاه عاقبت این شایعه پس از جستجوی گوگل در این فیلم آغاز شد كه ریحانا را در فهرست بازیگران تایید شده دنباله قرار داد ، كه البته باعث شد نیروی دریایی كاملاً گله خود را از دست بدهد.

فکر بازی ریحانا در پلنگ سیاه حق رای دادن اصلاً دور از ذهن نیست. این هنرمند متولد باربادوس ، در چندین پروژه از جمله سال 2012 ، بازیگران خردسال خود را به نمایش گذاشته است کشتی جنگی، سال 2013 این آخرشه، 2018 Ocean’s 8، و سال گذشته جزیره گوآوا همبازی دونالد گلاور. اما متاسفانه برای طرفداران ، ریحانا پلنگ سیاه شایعه درست نیست – حداقل در حال حاضر.

به گزارش E! خبر ، هیچ مدرکی مبنی بر حضور ریحانا در این فیلم وجود ندارد ، که انتظار می رود تولید آن در جولای 2021 آغاز شود و اولین نمایش آن در سال 2022 باشد.

پس از مرگ چادویک بوزمن سوالات زیادی پیرامون دنباله پیش بینی شده وجود دارد. این بازیگر تحسین منتقد از سال 2016 T’Challa / Black Panther را در MCU به تصویر کشیده بود و انتظار می رفت بار دیگر نقش خود را برای دنباله کارگردانی رایان کوگلر بازی کند. بوسمن در اواخر ماه اوت پس از سالها جنگ با سرطان روده بزرگ ، که آن را برای عموم و مردم پنهان نگه داشت ، درگذشت پلنگ سیاه تیم

کوگلر هیچ جزئیاتی درباره خط داستانی Black Panther 2 ، از جمله اینکه چه کسی نقش ابرقهرمان تیتراژ را بر عهده دارد ، اعلام نکرده است.