نمایندگی مرکزی تعمیرات اجاق گاز

متخصصین اطمینان سرویس تمام قسمت های اجاق گاز شما را تعمیر می کنند. چرا که اجاق گازهای صفحه ای علاوه بر زیبایی بیشتر، فضای کمتری را در آشپزخانه اشغال می کنند و تعویض شیشه اجاق گاز صفحه ای کار چندان سختی نیست. راستش این کار ساده می تواند برای افراد غیر حرفه ای کار دشواری باشد. تعمیر کار اجاق گاز در محل و منزل شما حضور می یابد و تعمیرات تخصصی اجاق گاز از هر نوع و مدل و برندی را تعمیر می کند.

اتصالات در سوکت مشعل ممکن است بسوزد و در تأمین برق از کار بیفتد. تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده، عیب یابی دقیق اجاق گاز، تعویض مشعل ها، تعمیر و تعویض ترموکوپل، تعویض ژیگلور، رفع مشکل روشن نشدن اجاق گاز، ترمیم خاموش شدن مداوم شعله ها، عیب یابی و رفع مشکل یکنواخت نبودن حرارت فر یا شعله اجاق، ترمیم آبی نبودن رنگ شعله ها، ریشه یابی و ترمیم دود کردن شعله ها و تعمیر یا تعویض فندک، بخشی از خدماتی هستند که تیم تعمیر اجاق گاز رومیزی به دارندگان این محصول ارائه می دهند.

روشن نشدن اجاق گاز، کم شدن حرارت شعله ها، آبی نبودن رنگ شعله ها، خاموش شدن سریع و خود به خود شعله ها و ایراد درب فر از جمله موارد خرابی گاز هستند که نیاز به تعمیرات گاز رومیزی دارند. جهت رفع عیب باید مقدار گاز را کم کنید. علت: نسبت هوای موجود در مخلوط کم است.

علت: نسبت هوا به گاز در مخلوط زیاد است. بروز خرابی در گازهای آشپزخانه می تواند به شکل های مختلفی اتفاق بیفتد. شیشه گاز رومیزی سایزهای مختلفی دارد و با کیفیت های مختلف در بازار یافت می شود. اما در صورت بروز این حادثه هر چه سریع تر گاز ورودی را قطع نمایید و با تعمیرکار گاز رومیزی یا نمایندگی تعویض شیشه اجاق گاز تماس بگیرید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد علائم خرابی ترموکوپل اجاق گاز لطفا از سایت سیستم ترموکوپل اجاق گاز ما دیدن کنید.