نمایش Quando Rondo توسط شهردار و پلیس جورجیا لغو شد

پس از خبرهایی مبنی بر احتمال حضور لیل دورک و خدمه اش ، Quando Rondo به تازگی نمایش خود را توسط شهردار جورجیا و اداره پلیس لغو شد. گوشت گاو از زمان قتل نابهنگام کینگ فون ، چند هفته پیش ، بین آنها جوشیده است.

Rondo روز نمایش را به اینستاگرام لایو فرستاد و به نظر می رسید پس از تماس با او مبنی بر لغو نمایش ، محل برگزاری را ترک می کند. او همچنین دیده است که جلیقه ای ضد گلوله پوشیده است و می گوید: “من بیرون رفته ام ، جلیقه همه دیوانه ها را پوشیده ام.”

هفته گذشته ، Quando Rondo قطعه “پایان داستان” را رها کرد و در آنجا به قتل خود در تیراندازی مرگبار پادشاه فون پرداخت ، در واقع گفت که او در هیچ کاری مقصر نیست و هر اتفاقی افتاده برای دفاع از خود بوده است. وی همچنین تصاویر نظارتی را که لحظاتی قبل از تیراندازی ضبط کرده و حمله فون به Rondo را نشان می دهد ، زیر سال می برد.

“خون برادرت روی زمین ، آدمهایت را بردار / لعنت به حق دفاع شخصی ، او هرگز نباید دستانم را روی من می گذاشت / به فیلم نگاه کن ، این همه شواهد است ، آنها را ببینید گربه n * ** همانطور که نباید با من برخورد می کرد ، “Rondo در پیست رپ می زند.

قتل پادشاه فون هنوز هم بسیاری از افراد را دچار ناراحتی هیپ هاپ کرده است ، به خصوص لیل دورک. دورک و فون بسیار نزدیک بودند و او به همراه 21 Savage و چند رپر دیگر در پی این فاجعه به کمک خانواده اش آمده اند.

هنوز مشخص نیست که آیا برنامه Quando دوباره برنامه ریزی می شود یا اینکه لیل دورک مستقیماً با لغو ارتباط داشت.