نمایش تئاتر آپولو از لیل وین: 10 بهترین کات های عمیق

“سه چیز وجود دارد که باید در مورد من بدانید: 1) هیچ یک از ما بدون خدا لعنت نیستیم. 2) من بدون تو احمق نیستم. 3) من بدون تو احمق نیستم.

یکشنبه شب در محله هارلم نیویورک است و طرفداران برای تور خوش آمدید لیل وین به تا کارتر به سالن تئاتر تاریخی بالای شهر رفته اند. هر کسی که تا به حال در یک نمایش وین شرکت کرده باشد، می داند که افسانه نیواورلئان همیشه مجموعه خود را با همان بیانیه معرفی می کند و به پایان می رساند. با این حال، جدای از سرگرمی‌ها و مقدمه‌ها، کاملاً مشخص می‌شود که با نمایش معمولی لیل وین شما فاصله زیادی دارد.

اولین باری که لیل وین را در کنسرت دیدم در حدود سال 2009 بود، مدت کوتاهی پس از انتشار آلبوم استودیویی تحسین شده خود، Tha Carter III. علاوه بر شنیدن برخی از آهنگ‌های مورد علاقه‌ام از خواننده رپ مورد علاقه‌ام در آن زمان، اشتیاق، استقامت و نمایش لیل وین آن را به یکی از بهترین برنامه‌های رپ زنده تبدیل کرد که تا به حال دیده‌ام. به قدری خاطره انگیز بود که یک دهه بعد را در تعقیب خلسه دیدن لیل وین از نزدیک گذراندم. متأسفانه، در طول سال‌ها، این خواننده رپ به دلیل کنار گذاشتن کنسرت‌ها و جشنواره‌ها در آخرین لحظه شهرت پیدا کرد (به نام پانوراما ۲۰۱۸ و Gov Ball در سال ۲۰۲۲). اگرچه او چند دقیقه از ساعت 9 شب خود در آپولو گذشته بود، لیل وین برای بازی در یک لیست صمیمی و خاص حاضر شد و رویاهای روز اول طرفداران را به واقعیت تبدیل کرد.

البته این مجموعه تقریباً 40 آهنگی شامل اجرای برخی از آهنگ‌های هیولایی او مانند «A Milli»، «Lollipop» و «Single» بود. لیل وین با فعالیتی که بیش از 20 سال طول می کشد، موفقیت های زیادی برای اجرا داشت، اما در اینجا وین در حال اجرای کات های عمیق و رکوردهایی بود که غالباً نمایش های عرصه قبلی او را به نمایش نمی گذاشتند.

غیرممکن است که بگوییم چقدر شیرین بود که لیل وین را دوباره در عنصر خود ببینیم. اما برای اینکه طرفداران کمی از آنچه در نمایش آپولو رخ داد، بچشند، در اینجا بهترین جواهرات پنهان از دیسکوگرافی او را که لیل وین اجرا کرد (به ترتیب پخش آنها) آورده شده است.