نتایج کالبد شکافی که به تازگی فاش شده است، از مادر فرزند آرون کارتر سؤال می کند

علت مرگ آرون کارتر، نزدیک به شش ماه پس از اینکه جسد ستاره سابق پاپ در خانه اش در کالیفرنیا در سن 34 سالگی پیدا شد، منتشر شد.

همانطور که توسط TMZ گزارش شده است، اداره پزشکی قانونی لس آنجلس تشخیص داد که کارتر پس از استنشاق دی فلورواتان، پیشرانه موجود در قوطی های اسپری و مصرف آلپرازولام، شکل ژنریک زاناکس، در وان حمام خود غرق شد.

کالبد شکافی بیان می‌کند که آرون به دلیل اثرات ناشی از آن در وان حمام ناتوان شده بود که منجر به غرق شدن تصادفی او شد. نحوه مرگ کارتر به عنوان تصادف ذکر شد.

ملانی مارتین، نامزد سابق کارتر و مادر پسرش، پس از اطلاع از علت مرگ آرون، بیانیه ای را برای TMZ منتشر کرد.

مارتین به این روزنامه گفت: “نتایج کالبد شکافی برای من بسته نیست.” ادعا می کند که مرگ بر اثر غرق شدن است، اما همچنین اضافه می کند که او یک تی شرت و گردن بند در وان حمام پوشیده بود که منطقی نیست، چرا باید با لباس در وان حمام باشد؟ من هنوز در شوک هستم و هنوز هر روز دلتنگ هارون هستم. من زنجیره رویدادها را درک نمی‌کنم و این گزارش فقط ما را وادار می‌کند که سؤالات بیشتری بپرسیم.»

کارتر در روز 5 نوامبر در خانه خود در لنکستر، کالیفرنیا، بی پاسخ بود. کارمند خانه آرون، که متوجه شد خواننده در وان حمام غوطه ور شده است، با 911 تماس گرفت و شروع به انجام CPR کرد، اما دیگر دیر شده بود. اولین پاسخ دهندگان اعلام کردند که کارتر در صحنه کشته شده است.