نتایج عملکرد Trey Songz در موارد نقض همه گیر برای باشگاه اوهایو

یک باشگاه در اوهایو به دلیل نقض مربوط به همه گیری مربوط به کنسرت داخل سالن Trey Songz استناد شده است.

NBC News گزارش داد که مکان پس از آن در کلمبوس به دلیل رفتار نامناسب و فعالیتهای بی نظم در ارتباط با عملکرد شنبه شب گزارش شده است. حدود 500 نفر در این رویداد ویژه حضور داشتند ، و واحد تحقیقاتی اوهایو اظهار داشت که بسیاری دیده می شوند “مشروبات الکلی به اشتراک می گذارند و هیچ تلاشی برای حفظ فاصله اجتماعی نمی کنند.”

اریک ولف ، فرمانده اجرای واحد تحقیقاتی اوهایو ، هنگام صحبت با یک رسانه منطقه ای NBC ، این رویداد را “یک محیط کنسرت” مربوط به سال 2019 توصیف کرد.

ولف آخر هفته گفت: “اگر شما آن رویداد را می گرفتید و در سال 2019 می گذاشتید ، تقریباً همان كنسرت بود ، همان رویدادی كه دیشب در حال برگزاری بود.”

اکنون پرونده به کمیسیون کنترل مشروبات الکلی اوهایو منتقل شده است ، آژانس وظیفه دارد هرگونه جریمه احتمالی یا مجازات مربوط به تخلفات تعیین شده توسط واحد تحقیقات اوهایو را صادر کند. براساس این گزارش ، مکان پس از آن هیچ مانع فیزیکی ایجاد نکرده است. در همین حال ، بیشتر کارمندان و شرکت کنندگان از دستورالعمل های ماسک پیروی نمی کردند.

در حالی که همه گیر COVID-19 همچنان آمارهای نگران کننده ای را در ایالات متحده جمع می کند ، بسیاری از هنرمندان روش های ایمنی بیشتری را برای ارائه یک اصلاح عملکرد زنده به طرفداران انتخاب کرده اند در حالی که همه منتظر بازگشت تورهای مناسب هستیم. به عنوان مثال ، برخی از روش کنسرت رانندگی استفاده کرده اند. برخی دیگر اجراهای ویژه پخش مستقیم را برگزار کرده اند.