ناینز فیلم کوتاه «Crop Circle 2» را همراه با ویدیوی «لیگ متفاوت» به اشتراک می گذارد

ما رسما در فصل نهم هستیم.

پس از کنار گذاشتن مورد انتظار و مدت ها به تاخیر افتاده خود Crop Circle 2 هفته گذشته، ناینز به تازگی ویدیوی جدیدترین تک آهنگ خود، “Different League” با نافه اسمالز و کلاویش را به همراه آهنگ رسمی منتشر کرده است. Crop Circle 2 فیلم کوتاه (نباید با یک فیلم کوتاه دیگر به همین نام که با همکار قدیمی چارلی دی پلاسیدو در سال 2020 درست پس از اولین ساخته اشتباه کرد. Crop Circle رها شد، که از آن زمان از YouTube پاک شده است).

به جای رفتن به مسیر فیلم های BTS پشت آلبوم، Crop Circle 2 – A Film By Nine یک فیلم باندبازی را دوباره تجسم می‌کند، با نقش آفرینی نماد جاده کلیسا، که به طور انحصاری توسط بخش‌هایی از آلبوم موسیقی متن آن پخش می‌شود. به نویسندگی، کارگردانی و بازی خود مرد (با یک یا دو فیلم کوتاه که باید به آن توجه کرد)، اگر او بخواهد تمام وقت فیلمسازی را دنبال کند، کارت ویزیت قابل احترامی است.

در مورد ویدیوی «لیگ متفاوت»، که توسط دان پرود کارگردانی شد و ناینز همراه با دوست خوبش کراپ گربه را دنبال می‌کند که در یک مهمانی شلوغ در «عمارت اراذل و اوباش» ناینز شرکت می‌کنند. با همراهی Clavish و Nafe Smallz، آنها نوشیدنی‌ها را به جریان می‌اندازند و با چند چهره آشنا از جمله Fredo و چند نفر دیگر ارتباط برقرار می‌کنند تا شما مراقب آنها باشید.

بازی را بر روی ضربه بزنید Crop Circle 2 فیلم کوتاه در بالا، سپس ویدیوی «لیگ متفاوت» را در وسط قسمت ببینید، و پس از انجام همه این کارها، دوباره ببینید Crop Circle 2 زیر