ناینز تاریخ اکران Crop Circle 2 را با «تونی سوپرانو 2» اعلام کرد

پس از یک طلسم آرام، که اکثریت قریب به اتفاق ما تصور می‌کردیم بازنشستگی بود که او چند سال پیش درباره آن صحبت کرد، ناینز با یک ویدیوی جدید بازگشته و تأیید می‌کند که شایعات واقعاً درست هستند: Crop Circle 2 اتفاق می افتد و خیلی خیلی زود اتفاق می افتد.

در ماه دسامبر، ناینز عکسی را در اینستاگرام منتشر کرد که روی آن نوشته بود «آلبوم تمام شد»، اما بعد از آن چیز زیادی شنیده نشد. با این حال، هفته گذشته، در بین ملاقات با کیمیاگر افسانه‌ای و لری جون در حالی که آنها در لندن بودند، ناینز به رسانه‌های اجتماعی بازگشت تا با انتشار بازی، توپ را در اختیار بگیرد. Crop Circle 2.

اولین تک‌آهنگ، «تونی سوپرانو 2» اکنون وارد شده است، درست در زمان جشن گرفتن پنجمین سالگرد اولین آهنگ Crop Circleو همراه با ویدئویی از کارگردان مورد اعتماد و همکار قدیمی چارلی دی پلاسیدو است. وقتی ما را از خانه رشد به مکان‌های هیپسترهای بوجی می‌بریم و دوباره برمی‌گردیم، همه چیز در یک روز کار است و حتی یک عکس از دست راست او، کراپ گربه، وجود دارد.

علاوه بر تاریخ انتشار، آثار هنری و اولین تک‌آهنگ، قافیه‌ی کلیسای جاده نیز بر روی لیست آهنگ‌ها و همکاری‌هایی که می‌توانیم انتظارش را داشته باشیم، کمک کرد. Skrapz، Wretch 32، J Styles، M Huncho، Potter Payper، Nafe Smalls، Clavish، Tiggs Da Author، Kojey Radical، J Styles، Streetz، Fatz، Little Torment و همچنین حضوری از Zino در این آلبوم به او خواهند پیوست. لیلو گلد امضا کننده رکورد.

با تاریخ انتشار 28 آوریل، ناینز مطلقاً وقت خود را تلف نمی کند تا این یکی را به بازار عرضه کند. در حالی که منتظر هستیم، روی پخش ویدیوی جدید در بالا کلیک کنید و سپس «تونی سوپرانو 2» را به لیست‌های پخش خود اضافه کنید.