ناو در نمایشگاه Never Sleep تورنتو با تراویس اسکات، میک میل گل می گیرد

این یک فینال پر ستاره برای ناو بود تور هرگز نخواب روز سه شنبه در زادگاهش تورنتو در ورزشگاه Scotiabank Arena. خود رکسدیل مهمانان غافلگیرکننده میک میل، لولا بروک و تراویس اسکات را برای جشن پایان تور به ارمغان آورد.

میک اول با کت مخصوص تور ناو که توسط آقای شنبه طراحی شده بود بیرون آمد. آنها «Slap» را با هم اجرا کردند، سپس میک به تنهایی برای اجرای «رویاها و کابوس ها» روی صحنه رفت.

ناو و میک میل در تورنتو
تصویر از طریق Complex Original/Sid Naidu

سپس این لولا بروک بود که ناو در آن لحظه او را یکی از مورد علاقه های خود نامید. بروک “با آن بازی نکن” را تا حدی بدون ضرب و شتم انجام داد.

تراویس اسکات آخرین سورپرایز شب بود که خانه مملو از جمعیت در Scotiabank Arena را به سطح دیگری رساند. آن‌ها «Biebs in the Trap» را با هم ساختند، در پایان اسکات به‌طور غیرمنتظره‌ای بیرون آمد، سپس از «قهرمان» عبور کردند، قبل از اینکه اسکات بزرگترین موفقیت‌هایش «پادزهر» و «حالت سیکو»، از جمله نقش دریک را به نمایش بگذارد. بله، OVO در مراسم تاج گذاری XO’s Nav در شهر زادگاهش بازی شد، بنابراین شاید نشان دادن عشق به تورنتو بر سایر وفاداری ها غلبه کند.

اما مهمتر از همه، این نمایش در مورد مرد اصلی شب بود. با نشستن در یک آرنای کامل Scotiabank با افراد محلی محلی که کلمات هر آهنگ را می‌دانستند، واضح است که ناو می‌تواند کاری را انجام دهد که تعداد کمی از خواننده‌های رپ در این کشور می‌توانند انجام دهند: تیتر یک نمایش آرنا و واقعاً آن را انجام دهند. در زبان انگلیسی، به غیر از او، Drake وجود دارد، و این همان جایی است که لیست به پایان می رسد. نمایش دیشب یک میراث را تثبیت کرد.

عجیب به نظر می رسد که بگوییم ناو سزاوار گل هایش است، زیرا او تیتر یک برنامه بزرگ شهر زادگاهش بود و به اندازه کانادا ستاره بزرگی است، اما گاهی اوقات او در این لیست های همه زمان ها قرار نمی گیرد و درک دلیل آن سخت است. شاید به این دلیل است که خود مرد به نظر نمی رسد آنقدرها نگران میراث خود باشد: او بیش از حد مشغول است که یک مرد چسبنده در رپ است. او با همه کار می‌کند، آهنگ‌های به یاد ماندنی زیادی با Metro Boomin دارد (شما دیشب چندین تگ او را شنیدید)، و او همیشه به آن آهنگ‌ها اضافه می‌کند، نه این که حواس‌تان را پرت کند یا منحرف کند. حتی با وجود تعداد زیادی ستاره مهمان در نمایش خودش، او در پس‌زمینه محو نشد. حضور میک و تراویس در آنجا فقط به عرفان هر فردی با دوستانی در مکان‌های مرتفع می‌افزاید، اما او نیز بخشی از آن باشگاه است.

تور Nav Never Sleep در تورنتو
تصویر از طریق Complex Original/Sid Naidu

برایسون تیلر در ابتدا قرار بود نمایش دهد اما موفق نشد. افتتاح کنندگان تور Realestk و Sofaygo همه چیز را آغاز کردند.

احساس شما در مورد Nav احتمالاً بر اساس این است که روز سه شنبه در Scotiabank Arena بوده اید یا خارج از آن. بسیاری از طرفداران رپ هنوز به او وقت روز نمی دهند، اما به خاطر هزاران نفری که در داخل یا در تاریخ های دیگر در او ساخته شده اند. تور هرگز نخواب، او یکی از بزرگان است و به اندازه هنرمندی که این کشور تا به حال تولید کرده است.