میک میل دریک تولید شده توسط هوش مصنوعی و آهنگ Weeknd را “شعله” می نامد

میک میل نظرات خود را در مورد آهنگی که با هوش مصنوعی طراحی شده است ارائه کرده است که شبیه آهنگ Drake و The Weeknd با عنوان “Heart on My Sleeve” است.

او در کنار یک پیوند یوتیوب از آهنگ ویروسی تفرقه‌انگیز که به شخصی به نام Ghostwriter نسبت داده می‌شود، نوشت: «آهنگ Drake ft. “این پنجمین بار است که این را می زنم و شعله است… ما به موسیقی جدیدی از y’all 2 نیاز داریم.”

نظرات میک پس از انتشار این آهنگ در میان انتقادات فزاینده از استفاده از هوش مصنوعی در موسیقی منتشر شد. آپلودکننده اصلی تراک ادعا کرد که آنها «سال‌ها یک نویسنده ارواح بودند و فقط برای اینکه لیبل‌های اصلی سود ببرند، دستمزدی دریافت نمی‌کردند». این آهنگ برای مدت کوتاهی در Spotify و سایر سرویس های پخش در دسترس بود اما از آن زمان حذف شده است.

همانطور که TMZ گزارش داد، “قلب در آستین من” از نظر موسیقی هوش مصنوعی دروازه ها را باز کرده است. دو آهنگ جعلی دریک با کمک هوش مصنوعی در چند روز گذشته به صورت آنلاین ظاهر شده و در یوتیوب و TikTok شروع به پخش کردند. نام یکی «زمستان سرد» و دیگری «بازی نیست» نام دارد. در حالی که تشخیص این که این آهنگ‌ها در واقع آهنگ‌های دریک واقعی نیستند، به اندازه کافی آسان است، اما احتمالاً این آهنگ‌های جعلی دغدغه اصلی هنرمندان و برچسب‌های مربوطه آنها خواهد بود.

Drake و The Weeknd هنوز به «Heart on My Sleeve» که توسط خالق ناشناس قبل از تغییر صدایشان با هوش مصنوعی برای تقلید از این دو هنرمند اجرا شده بود، نپرداخته‌اند. علیرغم سکوت رادیویی از سوی آنها، Drizzy نشان داد که او از طرفداران موج اخیر کاورهای هوش مصنوعی و آهنگ های اصلی که ظاهر شده اند نیست. او اخیراً یک نسخه تولید شده توسط هوش مصنوعی از صدای رپ آهنگ Ice Spice “Munch” را به اشتراک گذاشت و نوشت: “این آخرین نی هوش مصنوعی است.”

هفته گذشته، گروه موسیقی یونیورسال از استریمرهای بزرگ خواست تا از استفاده هوش مصنوعی برای آموزش شبیه سازی جلوگیری کنند. پیت راک اخیراً در توئیتر، استفاده از هوش مصنوعی برای تقلید از هنرمندان دیگر را «بی‌احترامی دیوانه‌وار» خواند.