میسی الیوت خود را تحت فشار قرار داد تا موفق شود مادرش را از شر شریک بدرفتار نجات دهد

میسی الیوت فاش کرد که چه چیزی به نیروی محرکه او در روزهای اولیه کارش تبدیل شد.

روز یکشنبه این نماد توییت کرد: “من زنان قوی زیادی را در این صنعت دیدم که توانستند از پس آن برآیند. مطمئن می‌شود که دیگر مجبور نخواهد شد کار کند، این چیزی است که واقعاً مرا نگه داشته است.»

پست او در پاسخ به یکی از طرفداران بود که از او پرسیده بود چه چیزی الهام بخش او برای ادامه دادن به صنعت موسیقی است.

در اوایل این ماه، تیمبالند، همکار مکرر، در مورد آلبوم قریب الوقوع و مورد انتظار میسی صحبت کرد که ادامه آلبوم سال 2005 است. کتاب آشپزی. میسی و تیمبالند به طور مشهور اولین آلبوم او را کامل کردند سوپا دوپا فلای در دو هفته.

تهیه کننده گفت: “ما آهنگ های زیادی داریم که به زودی شروع به ضبط خواهیم کرد، و رویای من این است که آن را در روز تولد او در ماه جولای منتشر کنم.” تنوع. من می‌خواهم به نظر برسد که او چگونه به نظر می‌رسد – او در حال حاضر باورنکردنی به نظر می‌رسد. هر دوی ما دوباره شبیه 19 سالگی هستیم. می‌دانم میسی چگونه کار می‌کند: باید جدید و سرگرم‌کننده باشد – یا شاید آنقدر جدید نباشد که به نوعی زیرزمینی باشد، و همه چیز شاداب باشد.»

تیمبالند افزود که این پروژه “احساس لاتین” و همچنین “فنک زیرزمینی برزیلی” دارد و مردم “آن را خواهند خورد”. او گفت که تأثیر میسی همچنان “جهانی” است و او به دنبال این است که برخی از ویژگی های Bad Bunny و هنرمند لاتین Young Miko را در آلبوم داشته باشد.