میسی الیوت به جشنواره فرهنگ اسنس ۲۰۲۳ می‌پیوندد

میسی الیوت در حال پیوستن به جشنواره فرهنگ ESSENCE 2023 به عنوان سرفصل خبر است.

الیوت در بیانیه‌ای به Complex به اهمیت تاریخی نسخه امسال رویداد نیواورلئان اشاره کرد.

او گفت: «من بسیار هیجان‌زده هستم که در جشنواره فرهنگ 2023 اسنس 2023 عنوان می‌کنم، به‌ویژه به این دلیل که امسال 50 سال از فرهنگ هیپ هاپ نیز جشن گرفته می‌شود. ESSENCE همیشه از زنان سیاه پوست حمایت کرده و بستری فراهم کرده است و من بسیار مفتخر و سپاسگزارم که بخشی از این جشن هیپ هاپ و خواهرخواندگی هستم.

این هنرمند بسیار تأثیرگذار به لورین هیل و مگان تی استالیون که قبلا اعلام شده بود، می‌پیوندد. همانطور که الیوت در بیانیه خود برای Complex اشاره کرد، امسال فستیوال به عنوان یک جشن چند روزه از پنجاهمین سال هیپ هاپ عمل می کند. این برنامه شامل اجرای ویژه ای توسط داگ ای. فرش، اجرای سالگرد So So Def با حضور جرمین دوپری و تعدادی مهمان و موارد دیگر خواهد بود.

شایان ذکر است، مجموعه‌ای از تیترالین‌های امسال – لورین هیل، مگان تی استالیون و میسی الیوت – اولین باری است که این جشنواره دارای یک ترکیب هیپ‌هاپ تمام زنانه است.

هنرمندان دیگری نیز که به تازگی تایید شده اند که به عنوان بخشی از ترکیب بزرگتر در روز پنجشنبه حضور خواهند داشت عبارتند از Big Boi، Big Daddy Kane، EPMD، Gucci Mane، KRS-One، Lil Jon، Ludacris، Muni Long، Slick Rick، Tems و TI.

جشنواره فرهنگ اسانس در 29 ژوئن آغاز می شود و تا 3 ژوئیه ادامه دارد. برای اطلاعات بیشتر، از جمله بلیت ها و جزئیات نحوه تماشای اجراها به صورت مجازی، این لینک را کلیک کنید.

بروشور برای جشنواره Essence Fest آینده 2023
تصویر از طریق Publicist