میزبان “The Breakfast Club” توضیحات مربوط به Megan Thee Stallion است

در قسمت سه شنبه ، باشگاه صبحانه، مجریان برنامه مصاحبه برنامه ریزی شده ای را با مگان تی استالیون انجام دادند که پس از مشخص کردن افراد وی درباره اینکه در مورد چه چیزی می شود بحث کرد ، نمی توان گفت.

شارلاماگن گفت: “مگ قرار بود این هفته اینجا باشد اما آنها لیست طولانی لباسهای مختلف داشتند که نباید با او صحبت کنند و همه اینها Tory Lanez و آن شرایط بود.”

“بله من فکر می کنم این دیوانه است زیرا وقتی او نشریات سفید را انجام می دهد ، او می تواند در مورد همه چیز صحبت کند و صحبت کند اما وقتی به مطبوعات سیاه و انتشارات سیاه می رود ، لیستی وجود دارد که برچسب ارسال می کند ، دی جی Envy افزود: “در این مورد از او نپرسید ، در مورد آن صحبت نکنید” ، اما ما کسانی هستیم که از او حمایت می کنیم و او را نگه می داریم و موسیقی او را پخش می کنیم. “

این نظرات پس از پراکنده شدن مگان صورت گرفت GQ مشخصات ، که در آن او به صراحت در مورد حادثه تیراندازی با Torey Lanez بحث کرد. مردم پس از آن سریع به دفاع مگان آمدند باشگاه صبحانه نظرات در روز سه شنبه.

با این حال ، در طول قسمت چهارشنبه ، آنجلا یی ، مجری برنامه روشن کرد که آنها با مگان مشکلی ندارند ، و گفت او و میزبانان اصلی او رپ را دوست دارند. آنها همچنین اطمینان حاصل کردند که مسئله با او نیست ، بلکه با برچسب او است.

“یی در علامت 1: 23 ویدئوی بالا گفت:” این هرگز به سمت مگان تی استالیون شلیک نشده است. او هرگز نگفت “من” باشگاه صبحانه “یا هیچ یک از این کارها را نمی کنم.” چارلمن افزود: “ما 100٪ مطمئن هستیم که مگان نبود ، بلکه این برچسب است.”

چارلمن همچنین توضیح داد که طرفداران شاید انتظار داشته باشند كه مگان زودتر از موعد در این برنامه ببینند و او انتظار ندارد كه آنها درباره لانز صحبت كنند. وی گفت: “گرچه به مگان سلام و احترام. من مطمئن هستم كه او همچنان در این برنامه حضور خواهد داشت زیرا به این ترتیب نیست كه به هر حال بخواهیم درباره موارد Tory Lanez صحبت كنیم.” “من نمی خواهم او آسیب دیدگی خود را تجربه کند. این فقط اصل است.”

همانطور که در بالا ذکر کردیم ، مگان تو استالیون مصاحبه گسترده ای با آنها انجام داد GQ که در آن او درگیر مشاجره خود با توری لانز و وقایع بعدی ، از جمله لانز بود که گفته می شود پیشنهاد پرداخت به او را برای صحبت نکردن داده است. اولین آلبوم مگان ، خبر خوب، جمعه است