مکعب یخی در پی جنجال ترامپ درباره وقفه در شبکه های اجتماعی توضیح می دهد

اگرچه اواخر او در شبکه های اجتماعی نسبتاً ساکت بود ، اما یخ مکعب به پیروان خود اطمینان داد که او برنامه سیاسی و تعهدات خود را در قبال جامعه سیاه کنار نگذاشته است.

این رپر دوشنبه شب ، بیش از یک ماه پس از آنکه به دلیل همکاری با دولت ترامپ در “قرارداد با آمریکای سیاه” – با یک طرح 13 ماده ای که هدف آن رفع بی عدالتی های نژادی در مکعب ایالات متحده است ، واکنش منفی نشان داد ، غیبت خود را در یک ویدئو در اینستاگرام توضیح داد. به دنبال اخبار جلسه مبارزات انتخاباتی ترامپ ، احساس کرد که “سم زیادی” در رسانه های اجتماعی ، به ویژه از افراد با دستور کار شخصی و حزبی وجود دارد.

وی شروع كرد: “من می دانم كه بسیاری از مردم تعجب می كردند كه من كجا بوده ام. من قبل از انتخابات واقعاً فعال بودم و درمورد آنچه لازم بود صحبت می كردم ، می دانید ، مخصوصاً برای جامعه سیاه پوستان” “حدود 10 روز یا دو هفته قبل از انتخابات ، من تقریباً تمام مسیر را تاکنون عقب انداختم ، زیرا احساس کردم که سر و صدا زیادی وجود دارد ، سم زیادی وجود دارد ، افراد زیادی که برنامه های خود را دارند – برنامه های شخصی یا مهمانی دستور کارها – و آنها واقعاً می خواستند به خاطر کاری که من انجام می دهم به من حمله کنند زیرا این کار خارج از خط کاری بود که آنها انجام می دادند یا کاری که فکر می کردند باید انجام شود. “

مکعب در ادامه گفت که وی برای رئیس جمهور اهمیتی ندارد ، اما بر اهمیت فشار دادن رهبران ما به حمایت و اجرای سیاستهایی که به نفع جامعه است ، تأکید کرد ، صرف نظر از اینکه “D” یا “R” در کنار نام آنها وجود داشته باشد.

وی گفت: “بنابراین این دستور کار است: فشار دادن هر کاندیدایی که قدرت را در اختیار دارد – جمهوری خواه یا دموکرات – برای انجام آنچه باید انجام شود.” “من فکر می کنم ما بیش از مدت طولانی روی یک مهمانی تمرکز کرده ایم … من فقط معتقدم وقتی واقعاً به مشکلاتی که از آن عبور می کنیم نگاه می کنید ، این دو حزب است. اگر به هر دو نگاه نکنید واقعاً پیروز می شوید دو طرف راهرو را فشار داده و هر دو طرف راهرو را فشار دهید تا مشکل را برطرف کنید. چه مشکلی وجود دارد؟ من فکر می کنم ما باید آن را امتحان کنیم ، زیرا مشکلات ما حل نمی شوند. “

کیوب همچنین گفت که او به طور فعال در حال کار با شرکت های بزرگ برای اصلاح CWBA است ، زیرا او و تیمش تشخیص می دهند که برخی از زمینه ها و مواردی وجود داشته است که در سند اصلی از دست رفته است. وی سپس به کسانی که از تصمیم وی برای دیدار با کارزار انتخاباتی ترامپ انتقاد کردند ، پیام مستقیمی داد.

وی گفت: “همه افرادی که کاری را که من انجام می دادم مخالفت کردند ، می دانید ، من فقط تماشا می کنم تا ببینم از کل معاملات چه نتیجه ای خواهید گرفت.” “شما در مورد من صحبت می کردید که من نگران گرفتن برخی از مالیات ها یا برخی از گریه ها هستم. بله درست است. کسی که همه اینها را برای برخی از مالیات های لعنتی بگذراند یک احمق است … من می خواهم به آنچه که می خواهم ادامه دهم – صحنه ها ، جلوی صحنه ها … همین. “

اندکی پس از واکنش شدید ، کیوب ادعا کرد که وی شخصاً با ترامپ ملاقات نکرده و همچنین به هیچ کمپین انتخاباتی دست نیافته است. وی به کریس کوومو از CNN گفت که هر دو اردوگاه ترامپ و بایدن در مورد CWBA با او تماس گرفته اند. با این حال ، تیم بایدن پیشنهاد کرد که آنها پس از انتخابات در مورد این طرح بحث کنند ، در حالی که تیم ترامپ پیشنهاد ملاقات قبل از او را داد.

کیوب توضیح داد: “من برای انجام کار با هیچ کمپینی نامزد نشدم. هر دو کمپین با من تماس گرفتند.” “هر دو کمپین می خواستند در مورد قرارداد با آمریکای سیاه با من صحبت کنند. یک کمپین گفت:” ما آنچه را که شما دارید دوست داریم ، اما بیایید واقعاً پس از انتخابات در آن جستجو کنیم. و یک کمپین گفت: “ما آنچه را که شما داریم دوست داریم ، آیا از این با ما صحبت نمی کنید؟” و این همان کاری است که من انجام دادم ، بنابراین به سوی هیچ کس فرار نکردم.