مونیکا طرفداران جنگی را از هم جدا می کند: “I Ain’t Singing Knuck If You Buck”

در یک اجرای اخیر در واشنگتن دی سی، مونیکا مجبور شد به جمعیت هیاهو یادآوری کند که آنها در یک نمایش جنایتکار شرکت نمی کنند.

در طول آخرین توقف در تور R&B Experience این هفته، مونیکا با یادآوری اینکه در حال اجرای آهنگ سال 2004 گروه رپ آتلانتا به نام «Knuck If You Buck» روی صحنه نبود، گروهی از طرفداران مبارز را سرزنش کرد. این حادثه زمانی رخ داد که مونیکا قطعه مورد علاقه‌ی طرفدارانش را به نام «چرا اینقدر دوستت دارم» را اجرا کرد که با نزاع و درگیری در میان جمعیت درست در مقابل افسانه R&B قطع شد.

او پس از توقف اجرای خود به طرفداران گفت: “من Knuck If You Buck را نمی خوانم.” “آرامش کن.”

برای کسانی که سرود شروع مبارزه را به خاطر نمی آورند، آن را به پرنسس عضو Crime Mob می سپارم تا به شما یادآوری کند: «فکر می کنم خشونت نقش مهمی در رشد ما داشت، فقط به این دلیل که این چیزی بود که در آن زمان می دیدیم. او در سال 2018 به Complex گفت: «بنابراین ما – همانطور که باید موسیقی باشد – شما آنچه را که در اطرافتان است می‌گیرید و آن را مستند می‌کنید. آهنگ‌های کلاسیک همین هستند.»

پس از اینکه درخواست اولیه مونیکا در میان گروه سرکش ناکام ماند، خواننده R&B به منظور حفظ صلح در میان هزاران شرکت کننده، پیشنهاد خرید نوشیدنی‌های مبتکرانه را داد. این نیز شکست خورد، که منجر به این شد که امنیت امور را به دست خود بگیرد. مونیکا برای جشن حذف آنها از محل کنسرت، تصنیف کلاسیک سال 2003 خود را به نام «پس رفته» اجرا کرد.

ویدئویی از تعامل مونیکا با طرفداران مبارز را در کلیپ TMZ تاپ تماشا کنید.