مولاتو به اتهامی که وجود رنگ گرایی را انکار کرد پاسخ می دهد

کاربران توییتر با انتقاد از مولاتو به دلیل ادعای انکار رنگ گرایی از سوی وی. با این حال ، خواننده رپ 21 ساله با این ادعا با BS تماس می گیرد و اصرار دارد که هرگز چنین اظهار نظری نکرده است.

ظاهراً این درام از روز دوشنبه و پس از پیوستن مولاتو به مکالمه در Clubhouse – یک برنامه رسانه های اجتماعی مبتنی بر صدا که در بین افراد مشهور محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، آغاز شد. اندکی پس از ظاهر مولاتو در کلاب هاوس ، مردم ادعا کردند که شنیده اند که رپر وجود رنگ گرایی را انکار می کند ، که نوعاً یک نوع تعصب در گروه به نفع پوست روشن است.

کاربر توییترkissmeriver نوشت: “چرا مجتمع ها به کلاب هاوس می روند و می گویند رنگ گرایی واقعی نیست ؟؟؟؟؟؟؟

مولاتو روز سه شنبه از طریق توییتر به انتقادات پاسخ داد و صریح این ادعا را رد کرد.

“من هرگز نمی گویم هیچ لعنتی مانند رنگ گرایی وجود ندارد!” او توییت کرد. “لطفاً با روایت نادرست متوقف شوید!”

شایان ذکر است که در حال حاضر هیچ دلیلی بر اظهارات ادعایی مولاتو وجود ندارد. ما به نظارت بر وضعیت و ارائه به روز رسانی درباره تحولات بعدی ادامه خواهیم داد.

این جدال در حالی است که با واکنش شدید نام هنری مولاتو روبرو می شود ، که اصطلاحی توهین آمیز و قدیمی است که برای توصیف فردی که نژاد مختلط است استفاده می شود. “مولاتو” از کلمه اسپانیایی قاطر نشات می گیرد که از فرزندان یک خر نر و یک ماده ماده است. این خواننده رپ اخیراً فاش کرده است که در مورد تغییر نام هنری خود فکر کرده است و اشاره کرد که تغییر نام در کار است.

مولاتو در مراسم جوایز BET Hip Hop 2020 BET به HipHopDX گفت: “من نمی توانم خیلی زیاد بگویم زیرا ما در حال حاضر روی چیزی کار می کنیم ، اما دروغ می گویم که قبلاً از ذهنم عبور نکرده است. جنجالی که هر روز تا جایی که نام من باشد می شنوم و می بینم ، بنابراین اگر بگویم نه دروغ می گویم. اما نمی توانم خیلی زیاد بگویم زیرا در حال حاضر ، زیرا بخشی از چیز بزرگتری خواهد بود. “