موسیقی گرمی موسیقی سیاه دوباره اشتباه کرد. چرا به آنها قدرت می دهیم؟

روز نامزدی گرمی دیگر ، طغیان گیجی و ناامیدی دیگر. سه دهه است که کسی که رپ می کند گرمی ها را بخاطر احترام نگذاشتن به رپ تحریم می کند و به طور کلی ، وقتی صحبت از موسیقی بلک می شود ، هنوز نمی توانند آن را دریافت کنند. یا شاید ما فقط متوجه نشو شاید انتظار اینكه یك صنعت تاریخی ضد بلك به درستی اعتبار موسیقی سیاه را بدل كند ، سعی دارد یك میخ مربع را در یك حفره گرد جای دهد.

افراد قابل توجهی که گوش نمی دهند ، ریخته می شوند. مربیان ورزشی و مدیران کل که به طور مداوم اشتباه می کنند ، اخراج می شوند. سیستم پلیس ذاتاً بی رحمانه است ، بنابراین بسیاری از مردم خواهان استرداد آن هستند. به نظر می رسد یک واقعیت ساده به اندازه کافی ساده از زندگی است که اشتباه گرفتن آن بارها و بارها به معنای از دست دادن صبر مردم نسبت به شما برای درست کردن آن است. مگر اینکه مانند گرمی ها ، یک موسسه معتبر با توان صنعت و بودجه باشید تا تصمیم گیری شما به نوعی مهمتر از سایر کمیته های جایزه باشد.

در این سال ، کمیته های رای گیری گرمی هنرمندان سیاه پوست مانند LIl Uzi Vert ، Lil Baby ، Roddy Ricch و Weeknd (که ادعا می کند “فساد“). مگان تو استالیون و CHIKA تنها زنان رپر بودند که نامزدی دریافت کردند. آکادمی با نامزد نکردن یک زن سیاه پوست برای جایزه بهترین آلبوم R&B تاریخ مشکوکی را رقم زد. علاوه بر این ، دسته های بیش از حد گسترده Reggae و Global Music آنها بیش از حد قدیمی هستند و نمی توانند به درستی از گستره کامل موسیقی Black در سطح بین المللی تجلیل کنند.

گرمی ها ، علی رغم طبقه بندی نژادپرستانه و ریزه کاری هایی که نشان می دهد آنها تا چه اندازه به موسیقی سیاه توجه نکرده اند ، معجزه ای در زمینه های فرهنگی ، جدول زمانی شبکه های اجتماعی و مکالمات (اکنون) Clubhouse ما نگه می دارند. خارج از نیاز به اعتبار سنجی سفید ، مشخص نیست که چرا بسیاری از سیاه پوستان به اقتدار خود تن می دهند ، وقتی همانطور که ریچارد کوچک در سال 1988 اظهار داشت ، آنها هرگز به موسیقی دانان سیاه احترام نگذاشته اند. ما به آنها قدرت خود را بدهید ، اما بی احترامی مداوم آنها نسبت به موسیقی سیاه نشان می دهد که آنها در حقیقت لیاقت آن را ندارند.

ویل سرخوردگی بسیاری را منعکس کرد با توییت کردن، “هرگز در مورد جایزه واقعی نبوده ام. این اصل همه چیز است. هرگز در مورد کمیته حضور نداشته ام .. این تصدیق تلاش و فداکاری است که انجام شده است. ” در خلاuum ، حق با اوست. بسیاری از مردم فقط می خواهند گرمی ، بدنه جایزه ای كه خود را مجری “بزرگترین شب موسیقی” می داند ، دسته بندی و نامزدی ایجاد كند كه بازتاب كامل دامنه موسیقی سیاه باشد. اما آیا آنجاست هر صنعتی که دامنه هویت سیاه را کاملاً در نظر می گیرد؟ سیاست های ضد سیاه پوست در همه مراحل تصمیم گیری ، حتی در مورد افراد سیاه پوست ، نفوذ می کند. انتظار تأیید صحیح هنری از تأسیساتی که برای تأیید برابری ما تولید می شود بسیار ناچیز است.

گرمی ها ، علی رغم طبقه بندی نژادپرستانه و ریزه کاری هایی که نشان می دهد آنها تا چه اندازه به موسیقی سیاه توجه نکرده اند ، معجزه ای در زمینه های فرهنگی ، جدول زمانی شبکه های اجتماعی و مکالمات (اکنون) Clubhouse ما نگه می دارند.

در طول سال ، سیاه پوستان از م institutionsسسات خواسته اند که از تغییر نام تجاری با اصلاحات دست بردارند ، زیرا صرف تغییر نام یا چهره چیزی آسیب آن را تغییر نمی دهد. کمیته گرمی به عنوان tonedeaf مثل همیشه ، سعی کرد با تغییر دسته موسیقی جهانی خود به “موسیقی جهانی” و تغییر R&B جایگزین به “تحقیق و توسعه پیشرفته” ، از ما دلجویی کند. “پیشرو” اصطلاحی است به همان اندازه مبهم و پر از نژاد “پاپ”. گروه تحقیق و توسعه Progressive با اعمال سیاه پر شده است ، اما با وجود موسیقی تعریف شده به عنوان “پاپ” ، موسیقی گرمی برای “بهترین آلبوم پاپ آواز” گرمی وجود ندارد. ظاهراً ، Chloe & Halle پیشرو هستند ، اما “پاپ” نیستند.

خوانندگان سیاه پوست در R&B محاصره می شوند ، ضد سیاه پوستی ذاتی است ، در حالی که خوانندگان سفیدپوست به عنوان پاپ (اولار) شناخته می شوند. این پویایی منعکس کننده آغاز صنعت موسیقی آمریکا است ، جایی که هنرمندان ریتم و بلوز به عنوان “موسیقی نژادی” طبقه بندی می شدند. طبقه بندی امروز خیلی جسورانه نیست ، اما تقسیم بندی بر همان لورهای نژادی استوار است. Weeknd بین دو طرف این پویا فشرده شد ، و نامزدهای صفر را برای صعود به جدول خود ، که اغلب ستایش شده است ، بدست آورد. پس از ساعت ها آلبوم اسنپ ​​او ابهام احمقانه “R&B” و “پاپ” را نشان می دهد. و اگر آخر هفته باشد ادعاهای “فساد“پس از اتهاماتی که به دلیل انتخاب نمایش نیمه وقت Super Bowl به جای اجرای گرمی مورد سو was استفاده قرار گرفت شایسته است ، بحث کاملاً متفاوتی وجود دارد.

با توجه به تاریخچه نامزدی های پاپ و R&B ، به نظر می رسد مقدماتی تقلیل دهنده در گروه ها وجود دارد. هنرمندی که متناسب با فرمول برش کوکی نیست ، می تواند خود را در کنار افراد مشابه اشتباه قرار دهد – یا اصلا نامزد نشده است. ظاهراً ، Weeknd برای “بهترین آلبوم پاپ پاپ” به اندازه کافی سفید نیست ، برای “بهترین R&B” به اندازه کافی “روح” نیست و برای آنچه “R&B پیشرو” تلاش می کند “به اندازه کافی از مرکز نیست”. و برای بسیاری ، تعطیلی هفته آخر حتی بزرگترین اشتباه کمیته نیست.

برای اولین بار در تاریخ ، هیچ زن سیاه پوستی در بهترین آلبوم R&B نامزد نشده است. تابستان واکر بیش از آن، کهلانی خوب بود تا این که نبود، و تیانا تیلور آلبوم سه پروژه آسیب پذیر و توانمند هستند که مورد تحسین منتقدان قرار گرفتند. برندی B7 را منتشر کرد که مورد علاقه طرفداران و منتقدان نیز قرار گرفت. به نظر می رسد که برندی به اندازه کافی یک نماد بود که ضد انعطاف پذیری باشد ، اما اینطور نبود. کهلانی نیز به عنوان یک لجن دیده می شد. تیانا تیلور جمع که “تمام آنچه که من می بینم دیک در این گروه است” به درستی صدای ناشنوایی صدای ترک زنان سیاه پوست از هر دو گروه آلبوم R&B و آلبوم پاپ پاپ را صدا زد.

به همین ترتیب ، هیچ خانمی نامزد بهترین گروه آلبوم رپ نبود. امسال آلبوم اجماعی برای زنان در رپ وجود نداشت ، اما با توجه به روند تصمیم گیری کمیته در سایر دسته ها (و رپسودی حوا سال گذشته) ، آنها تردید نمی کنند که آنها این را می دانند. Megan Thee Stallion در رپ برنده بزرگی در بین زنان بود ، زیرا آهنگ “Savage” با بیانسه 3 نامزد دریافت کرد و همچنین نامزدی بهترین هنرمندان جدید را دریافت کرد. با لحظه ای که زنان رپ دارند ، به نظر می رسد که ممکن است تعداد بیشتری از آنها نامزد شده باشند و برای یک بار از این نامزدها ، آیه ای از یک نیروگاه مانند بیانسه نمی گیرد. اما عدم نمایندگی در یک صنعت زن ستیز و رنگ گرایانه چندان تعجب آور نیست.

به نظر می رسد که این کمیته حداقل به دنبال خالصان رپ با بهترین رپ آلبوم رپ پر از موارد مورد علاقه خالصانه است ، که هنرمندانی را که از آلبوم های پر فروش و مشهور امسال در همه موسیقی ها برخوردار بودند ، کنار گذاشت: Lil Baby ، لیل اوزی ورت و ردی ریچ. این نامزدها ممکن است از # هیپ هاپ ها دلجویی کند ، اما به نظر می رسد کمیته توهین آمیز است که علی رغم وجود انواع مختلف رپ در حال حاضر ، تنوع زیادی را ارائه نمی دهد. Uzi امسال دو آلبوم قوی منتشر کرد و حتی نتوانست آهنگی را نامزد کند. Ditto Pop Smoke و Juice WRLD که امسال یک جفت آلبوم پس از مرگ داشتند. این مخمصه نشان می دهد که هیچ راهی برای یک رده آلبوم 5 نفره وجود ندارد تا انعکاس پذیری هیپ هاپ را داشته باشد.

این محدودیت در دسته های موسیقی جهانی و رگی نیز منعکس شده است. برای طرفداران گم نشده است که گرچه گروه موسیقی پاپ هنرمندان سفید پوستی را که از دسته ژانرهای دیگر وام گرفته اند در خود جای داده است ، آنها هنرمندان خارج از ایالت را به چند دسته تقسیم می کنند که نشان دهنده تنوع گسترده موسیقی در سراسر جهان نیست. برخی از افراد ابراز نگرانی کردند که هنرمندان Dancehall مانند Popcaan ، Protoje و Lila Iké نمی توانند نامزد بهترین آلبوم رگی را دریافت کنند. در عوض ، این گروه پر از هنرمندان سنتی رگی بود.

به همین ترتیب ، طرفداران صحنه به اصطلاح afrobeats وجود دارد که می خواهند یک دسته بندی منعکس کننده محبوبیت هنرمندان سبک آفریقایی باشد ، به جای اینکه در یک گروه “موسیقی جهانی” جذاب قرار بگیرند. طرفداران “کی پاپ” برای نمایندگی بهتر هنرمندان خود نیز سر و صدا می کنند. این فقط هنرمندان رنگین پوست داخلی نیستند که درد بی حالی گرمی ها را در هنگام تشخیص صحنه های در حال ظهور احساس می کنند.

آکادمی ضبط اقداماتی قابل تحسین انجام داده است تا افراد رنگین پوست را به فرایندهای تصمیم گیری اضافه کند. اما ، همانطور که در بسیاری از نهادهای دیگر مشاهده می کنیم ، افزودن چهره های سیاه ، عملی یک موسسه را تغییر نمی دهد. جامعه قبل از اینکه انتظار داشته باشیم صنعت موسیقی (و ارگان های جایزه آنها) انتظار داشته باشند پویایی موسیقی سیاه را به درستی منعکس کنند ، کارهای اساسی نژادپرستی را انجام می دهد. و حل مسئله به همین سادگی که Black Award نشان می دهد نیست. نامزد جایزه قطار روح Lizzo و Ari Lennox با بحث بر سر آلبوم “روح بیشتر” تعریف شد. در ماه اکتبر ، متخلفان Lil Baby را بیش از Megan Thee Stallion برای بهترین هنرمند سال جوایز BET Hip-Hop قرار دادند و اشاره به زن ستیزی داشتند. بنابراین بسیاری از درک ما از ارزش موسیقی نیز توسط سفیدی و مرد سالاری اطلاع داده می شود.

به نظر می رسد این به نظر می رسد جنب وجوش احزاب بدبینانه باشد ، اما شکست نمایندگی ارگان های جایزه منعکس کننده مسائل بزرگتری در جامعه است که باید قبل از احترام به هر یک از آنها به عنوان یک مرجع اصلاح شود. ریشه آکادمی این استشمام مداوم این واقعیت است که افرادی که تصمیم می گیرند چیزهای زیادی برای یادگیری و یادگیری درمورد چگونگی تأثیر نژادپرستی و زن ستیزی در نحوه ارزش گذاری بیان سیاه دارند. در سراسر هیئت مدیره ، تصمیم گیری بهتر با جهان بینی بهتر آغاز می شود. ما برای نمایش مناسب جایزه می گیریم تا “آن را درست کنیم” ، اما بسیاری از برنامه ریزی های آنها بر اساس ایده هایی است که به سفیدی خدمت می کنند. گرمی ها ، مانند بقیه ، قبل از اینکه ما بفهمیم “درست کردن آن” حتی چیست ، باید ضد سیاهی را از معادله حذف کنند.