مهاجمی در خانه که گفته می شود زندگی امینم را تهدید می کند تاریخ دادرسی 2021 را دریافت می کند

مردی که ادعا می شود به خانه امینم وارد شده و زندگی خود را تهدید کرده است اکنون تاریخ دادرسی دارد.

دادگاه متیو دیوید هیوز 27 ساله در تاریخ 19 آوریل تعیین می شود دیترویت فری پرس، در آن زمان او می تواند یک محاکمه به طور بالقوه سریعتر یا یک جلسه آزمایشی بیش از بزرگنمایی داشته باشد. با توجه به ادامه بیماری همه گیر COVID-19 ، همانطور که قاضی ادوارد سروویتو در اوایل این هفته طی یک کنفرانس ویدیویی توضیح داد ، محاکمه با اعضای هیئت منصفه احتمالاً برای مدتی طولانی امکان پذیر نخواهد بود.

هیوز – که همچنین اتهامات جداگانه ای در رابطه با ادعای تعرض به یک کارمند زندان دارد – ادعا شده است که اوایل سال جاری به محل اقامت امینم در منطقه کلینتون تاشی در میشیگان وارد شده است. طبق شهادت یک افسر پلیس ، امینم با دیدن هیوز “پشت سر او ایستاده” از خواب بیدار شد. هنگامی که امینم از هیوز علت حضور در خانه اش را پرسید ، گفته می شود که هیوز به یکی از بنیانگذاران Shady Records گفته است که “برای کشتن او آنجا بوده است.”

هیوز که پیش از دستگیری در این ملک توسط مأموران امنیتی در بازداشت بود ، در نهایت به حمله به خانه درجه یک و تخریب مخرب اموال متهم شد.

درست در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در اوایل ماه جاری ، امینم حمایت خود را پشت سر جو بایدن قرار داد – که در انتخابات پیروز شد – و اجازه داد از تبلیغات تبلیغاتی خود در سال 2002 “Lose Yourself” موفق شود. ویدئوی حاصل اولین بار است که امینم به موسیقی خود اجازه استفاده در تبلیغات سیاسی را می دهد.

در ماه ژانویه ، امینم یازدهمین آلبوم استودیویی خود را با شگفتی منتشر کرد موسیقی مورد قتل، همراه با یک برنامه با مرحوم Juice WRLD.