منطق می‌گوید کانیه وست برای استفاده از «زندگی سفیدپوستان مهم است» یک «احمق» است.

منطق پیام گسترده‌ای در مورد اهمیت «خودبودن بدون عذرخواهی» به اشتراک گذاشته است، از جمله – برای مقایسه در موضوع تأثیر – برخی اظهارات در مورد دوران ستایش هیتلر از هنرمندی که قبلاً کانیه وست نام داشت.

همانطور که در ویدئوی به اشتراک گذاشته شده توسط یوتیوب در زیر مشاهده می شود، به طور خلاصه، منطق به طور طولانی در مورد رفتن به مرحله جدیدی از حرفه خود صحبت کرد که در آن او بیشتر و بیشتر از خود واقعی خود را در رسانه های مختلف نشان می دهد. برخی از این رویکرد با انتقادهایی مواجه شده اند، از جمله – همانطور که خود منطق اشاره کرد – شکایت از موضوعاتی که او برای بحث در کانال های خود انتخاب می کند.

طبق منطق، این شکایات از افرادی نشات می گیرد که می توانند به سادگی تماشای محتوای او را متوقف کنند. او همچنین این واقعیت را برجسته کرد که – حتی اگر محتوایش ممکن است برای همه نباشد – حداقل مسیر “شیطانی” پذیرش ایدئولوژی ناسیونالیستی سفید پوست a la Ye را در پیش نگرفته است.

منطق گفت: “من فکر می کنم مهم است که فقط خودتان باشید.” «بی عذرخواهی، خود بودن سخت ترین کاری است که می توانید انجام دهید. وقتی به این مرحله جدید از حرفه‌ام منتقل می‌شوم، این که متوجه شوم هر چه بیشتر در مورد من صحبت کنند – مثبت یا منفی – به نوعی من را ثروتمندتر می‌کند. فقط من شرور نیستم، بنابراین من اینجا نیستم، نمی دانم، از دهانم مزخرفات بیرون می اندازم یا تی شرت هایی با عنوان «جان های سفید مهم است» یا چیزهای احمقانه ای مانند آن می پوشم. احمق لعنتی شما می دانید منظورم چیست؟ بیایید فقط واقعی باشیم. اتفاقاً کانیه را دوست دارم. ایده لعنتی احمقانه.»

همانطور که به خاطر دارید، Ye پیراهن مورد بحث را در نمایشگاه YZY SZN 9 در پاریس در اکتبر گذشته به تن کرد، همانطور که Candace Owens. دو ماه به جلو و این هنرمند مشهور در مصاحبه با الکس جونز به معنای واقعی کلمه از هیتلر تمجید می کرد.

منطق با افزودن به اظهارات Ye خود خاطرنشان کرد که او را “شگفت انگیز” و “نابغه” می داند. علاوه بر این، منطق گفت، او “بدون” کار قبلی Ye در اینجا نخواهد بود.

لوجیک گفت: «چند سال پیش چنین چیزی را نمی‌گفتم. اما این روزها، او به سادگی با ی دست می داد و «مثل یک مرد با او صحبت می کرد».

در این ویدیو Logic نیز چندین بار به Complex اشاره می‌کند که عمدتاً ماهیتی تحقیرآمیز دارد. در یک نقطه، او تصور می‌کند که فردی استخدام شده توسط Complex در حال مطالعه ویدیویی است که این مقاله از آن استخراج می‌شود، همه در تلاش برای نوشتن مقاله‌ای در مورد ویدیوی مذکور. این کاری است که من در حال حاضر انجام می دهم. شما در حال خواندن آن هستید. و همانطور که خود Logic در این ویدئو نشان می دهد، ارزش بسیار کمی برای این سیاره دارد.

در هر صورت، ادامه مطلب را در زیر ببینید.