معنای نام بچه راکی ​​و ریحانا در اسرع وقت

پسر بچه ریحانا و ASAP راکی ​​در آخر هفته گذشته اولین تولد خود را جشن گرفت و مشخص شد که نام کامل او RZA Athelston Mayers است. قبل از اینکه ریحانا یا راکی ​​بتوانند نام فرزندشان را فاش کنند، گواهی تولد او فاش شد و توسط ایمیل روزانه و مردم. ASAP Rocky در یک پست اینستاگرامی در روز یکشنبه (14 مه) نام نوزاد را تأیید کرد و زیر پست تولد خود را نوشت: «WU TANG IZ 4 DA CHUREN» 1st BIRTHDAY TOY 1st BORN مبارک باد. RZA.”

با توجه به معنای عمیق‌تر نام کودک ASAP Rocky و ریحانا، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد معنای “RZA” و این نام بدانید، آورده شده است.

گمانه زنی های قبلی هواداران

قبل از فاش شدن نام، نظریه اصلی طرفداران این بود که این زوج نام او را نوح گذاشته بودند، اگرچه مشخص نیست که این فرض از کجا آمده است. راکی هم گفت GQ در سال 2018 که قصد داشت نام پسر آینده خود را فارل بگذارد و در سال 2011 کمپلکس به این فکر می کرد که نام او را کانیه بگذارد.

ریحانا با پوشیدن یادگاری‌های مختلف قبیله وو تانگ در تصاویری با RZA که منجر به فاش شدن نام او شد، دیده شده است، که می‌توانست خواننده در تمام مدت ریشه‌های نام فرزندش را مسخره کند. این خواننده در اوایل ماه آوریل با راکی ​​و RZA در پیراهن سیاه و سفید Wu-Tang دیده شد.

معنی نام چیست؟

RZA یک نام منحصر به فرد است که پیوندهای عمیقی با تاریخچه هیپ هاپ دارد. این نام هنری یکی از بنیانگذاران قبیله وو تانگ است که رابرت فیتزجرالد دیگز متولد شد. این خواننده رپ نام هنری خود را از نام مستعاری که طرفدارانش او را می نامیدند گرفته است، اما این نام به الفبای عالی نیز مرتبط است، که سیستمی از تفسیر متن است که اغلب با پنج درصد مرتبط است که معنی حروف را مشخص می کند. با استفاده از الفبای عالی، “RZA” به “حاکم، دانش، خرد، درک، الله” ترجمه می شود. نه ASAP Rocky و نه Rihanna هیچ رابطه ای با ملت پنج درصد نداشته اند.

ارتباط ASAP Rocky با تاریخ رپ

RZA طبق گزارشات، نام میانی و خانوادگی ASAP Rocky را دارد که نام کامل او Rakim Athelston Mayers است. ASAP Rocky همچنین با نام‌های مرتبط با هیپ‌هاپ ارتباط دارد، زیرا رپر – متولد Rakim Mayers – و خواهرش Erika B. Mayers به ​​نام دو گروه رپ افسانه‌ای Eric B. و Rakim نامگذاری شده‌اند. راکی معنای پشت نام خود و خواهرش را توضیح داد و گفت: “من با گوش دادن به Bone Thugs-N-Harmony، DMX، UGK، Three 6 Mafia، Wu-Tang Clan، همه بزرگ شدم.”

اساپ راکی ​​ریحانا و بیبی رزا با هم 2
تصویر از طریق اینستاگرام

«مادر و پدرم، آنها به توافق رسیدند و هر دو من را به نام رکیم نامیدند. راستش، من حتی نمی توانم آن مرد را ملاقات کنم. او در آن زمان گفت که این بسیار دیوانه کننده است.

یک سال پس از آن مصاحبه در سال 2011، آنجی مارتینز با معرفی زنده راکی ​​به راکی ​​در برنامه صبحگاهی خود، راکی ​​را شگفت زده کرد. در حال حاضر، فقط یک مسئله زمان است که کودک RZA با RZA افسانه ای ملاقات کند.