معایب و مزایای درمارولر برای پوست✅

درمارولر نباید در قسمتهایی از پوست که دارای اگزما، آفتابسوختگی یا تبخال هستند استفاده شود. درمارولر نباید بیش از حد بر روی صورت فشار داده شود. درمارولر یکی از محصولات جدیدی است که در این راستا طراحی و به بازار ارائه شده است. در این مقاله باهم چند و چون کار با درمارولر و چگونگی عملکرد آن را با هم خواهیم کاوید.

مهمترین قسمت یک درمارولر سوزن های آن هستند زیرا هنگام سوزن زدن پوست، این سوزن ها مستقیماً با پوست شما تماس دارند. در زمان استفاده از درمارولر در قسمت لبها و زیر چشمها بایستی احتیاط کنید؛ چرا که پوست در این بخش از صورت حساس میباشد. هیچگاه از درمارولر و سرم پوستی در قسمت پلک چشم استفاده نکنید. استفاده از درمارولر را دو یا سه بار در هفته تکرار کنید.

افراد دارای سابقه مشکلات مرتبط با لخته شدن خون و همچنین افرادی که از داروی آکوتان استفاده میکنند، بایستی از به کارگیری درمارولر خودداری کنند. با استفاده از آن برای یک مشکل میتوان چندین مشکل پوستی را برطرف کرد. در واقع چنین میتوان گفت که سوراخ شدن پوست یک آسیب پوستی کنترل شده است. در نتیجه، خطوط صورت و چین و چروک ها به طور دائمی محو می شوند.

با این تفاوت که این ابزار یک نسخه خانگی است و به صورت شخصی قابل استفاده است.این دستگاه دارای سوزنهای بسیار ریز با ضخامت 0.5 تا 3 میلیمتر است که استفاده از آن باعث فعال سازی لایه بیرونی پوست شده و به کلاژن سازی بسیار کمک می کند اگر چه منافذ ایجاد شده توسط این دستگاه بسیار ریز هستند ولی به شیوه معجزه آسایی به جوانسازی پوست کمک می کند.این ابزار توانایی از بین بردن چین و چروک های روی پوست را دارد و همچنین به شادابی آن کمک می کند. شما عزیزان می توانید سر رولر های مختلف را با توجه به نیاز خود تغییر دهید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد درمارولر ترک پوستی لطفا از سایت ما دیدن کنید.