مظنون در ارتباط با قتل دالاس رپر Mo3 دستگیر شد

به گزارش KTVT ، پلیس کیون دونترل وایت 21 ساله را در ارتباط با قتل Mo3 رپر دالاس دستگیر کرد. گزارش شده است که وایت به بازداشت فدرال منتقل شد و به گفته وی اخبار صبح دالاس. این دستگیری در روز چهارشنبه ، 9 دسامبر ، تقریباً یک ماه پس از کشته شدن Mo3 اعلام شد. اوراق قرضه وایت هنوز تعیین نشده است و در تاریخ بعدی مشخص خواهد شد.

Mo3 ، متولد Melvin Noble ، در 11 نوامبر سال 2020 در بیمارستانی در دالاس ، TX پس از اصابت گلوله هنگام حضور در I-35E درگذشت. هم Mo3 و هم فرد مسلح ، كه به اعتقاد مقامات Kewon Dontrell White بود ، هنگام مسافرت به سمت شمال و تیرانداز كه در پی تعقیب همكار Boosie Badazz بود ، از وسایل نقلیه خود خارج شدند. در حین تعقیب و گریز ، چندین ضربه شلیک شده و باعث اصابت و در نهایت کشته شدن Mo3 شد. یک تماشاگر بی گناه نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جراحات وارده ای را تهدید کرد که تهدید کننده زندگی نباشد.

به گفته KTVT ، هنوز انگیزه ای برای تیراندازی مشخص نشده است اگرچه در اسناد اعلامیه دستگیری آمده است كه پلیس پس از صحبت با شاهد ، وایت را به تیراندازی متصل كرد. پلیس عکس های فرد مسلح مظنون را که با ماسک اسکی دیده شده بود ، در ماه نوامبر منتشر کرد و گفت که وایت با توصیف فیزیکی مرد اسیر شده در تصاویر مطابقت دارد.

“من از یک بچه معمولی شاهد طلوع او به عنوان یک ستاره بودم [who was] در واقع هنگامی که او را ملاقات کردم بی خانمان بود ، برای شخصی با قدرت و درآمد کافی برای تأمین هزینه زندگی خانواده اش. “

Mo3 28 ساله بود.