مصاحبه: پرش سریع راکی ​​از روی شما در مت گالا چگونه است؟

Met Gala 2023 تعداد زیادی از لحظات ویروسی را ایجاد کرد، که در میان آنها، راکی ​​تصمیم گرفت از روی یک مانع بپرد و از چهره یک زن برای اهرم استفاده کند.

پس از این حادثه که در خارج از هتل کارلایل در شهر نیویورک رخ داد، این هنرمند 34 ساله در شبکه های اجتماعی عذرخواهی کرد و نقل قولی از این زن در توییتر نوشت و نوشت: “لل من تقصیر من است $weetheart.”

روز سه‌شنبه، کامپلکس این فرصت را پیدا کرد که با مدی، رهگذری که با راکی ​​رو در رو شد – یا به‌طور دقیق‌تر، رو در رو – ارتباط برقرار کند تا نظر او را از اتفاقات و احساسش نسبت به همه آن‌ها بفهمد.

و اگر تعجب می کنید: نه، او هیچ برنامه ای برای طرح دعوی ندارد. مدی در توییتر خود نوشت: «از این سوال که در اسرع وقت شکایت کنم به معنای واقعی کلمه چگونه این کار را انجام دهم، خودداری کنید.

این جوان 21 ساله که بیرون از هتل پست شد به امید اینکه نگاهی اجمالی به افراد مشهور داشته باشد، “از بودن در آنجا بسیار لذت برد” اگرچه جمعیت “واقعاً در کنار هم فشرده شده بودند” و آن را تنها “نقطه منفی” نامیدند. عصر. او گفت: «همه ما مت گالا را دوست داریم، بنابراین می‌دانیم چه کار می‌کنیم.

مدی در مورد اینکه آیا راکی ​​برای گذراندن اجازه درخواست کرده یا نه، به یاد می آورد که او «بیشتر از این فقط گفت که باید از آن عبور کند.»

او ادامه داد: «من گفتم «نه» چون جایی برای رفتن من وجود نداشت و همه بالا می‌رفتند. متوجه شده بودم که او بود اما به طور کامل متوجه نشدم که او بود. بعد از اینکه او از روی آن پرید، متوجه شدم و دقیقاً مثل “راکی ASAP است.”

آیا در آن لحظه تجربه ناراحت کننده ای بود؟

مدی به اشتراک گذاشت: «آره، می‌توانم بگویم کمی دیوانه بودم». ما تمام روز را آنجا بودیم و همه در حال تکان دادن بودند، بنابراین من در آن لحظه حالم بد بود.»

اگرچه مدی “یک طرفدار گسترده” کار راکی ​​نیست، اما “Sundress” را به عنوان آهنگ مورد علاقه خود از او نام برد.

ASAP با ریحانا، که در انتظار دومین فرزند خود است، در Met Gala شرکت کرد. راکی ظاهر گوچی متشکل از کراوات چرمی مشکی، کت تارتان قرمز، شلوار جین با کمربندهای متعدد و کت بلیزر به تن داشت، همچنین در عینک آفتابی، چکمه‌های نوک مربعی و جواهرات Boucheron کار می‌کرد.

ریحانا خواننده باربادوس و شریک زندگی اش اساپ راکی ​​در مت گالا.
تصویر از طریق ANGELA WEISS / AFP/Getty

ریحانا با لباس مجلسی مجلل Maison Valentino و، هر هارپرز بازار، “تاپ عاج ساختار یافته پوشیده از گل رز” و همچنین “دستکش بدون انگشت اپرا و یک جفت عینک آفتابی سفید با مژه های مصنوعی متصل.”