مشاوره سئو ( 50 ویژگی یک مشاور سئو که باید بدانید )

پس این یعنی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتیِ فروشگاه آنلاین، یا به سرمایه نیاز دارید یا اینکه حاضر باشید تمامی فرآیند سئو و بقیه جزئیات ادامه راه را خودتان یاد گرفته؛ و بدون نیاز به صرف سرمایه خیلی زیاد آن را روی وب سایتتان پیاده کنید.

نکته: سئو، یک کسب و کار اینترنتی در منزل یا بهتر است بگویم یک شغل آزاد است؛ چون شما میتوانید آن را هم از داخل منزل خودتان و هم به عنوان یک نیروی ثابت در شرکت ها انجام دهید. به نظر شما اگر این وبسایت یک صفحه اختصاصی داشت که ما را به بخشهای مهمتر هدایت میکرد، آیا تجربه کاربری بهتری بهدست نمیآوردیم؟

کارشناس سئو ( بهینه‌سازی سایت )

چرا فقط 10 سایت را مشاهده کردید در حالی که بیشتر از 2 هزار سایت دوست دارند روی این کلمه در صفحه اول گوگل و مقابل دید شما باشند! علاوه بر این، اگر شما مسئول وب سایت یک شرکت هستید، نمی توانید از خود راضی باشید ، به عنوان یک متخصص سئو بهنام بابازاده، وظیفه شماست که همیشه خود را به روز نگاه دارید.

چقدر در این زمینه تجربه دارید و از کجا هستید؟ قصدم از گفتن این جمله صرفا این بود که اشاره کنم؛ در هیچ کجا یک شغل اینترنتی که بدون هیچ پیش نیازی درآمد خوبی متوجه شما کند، پیدا نمیکنید! اما اگر کمی اهل صبر کردن باشید، درآمدی که در آینده کسب میکنید خیلی بیشتر از چیزی است که الان در ذهنتان مرور میشود.

اغلب اتفاق می افتد که صاحبان مشاغل مختلف نمیدانند برای بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در بالای صفحه نتایج یا به عبارتی افزایش رتبه سایت خود از کجا شروع کنند یا از چه استراتژی استفاده کنند .

سئو داخلی شامل مجموعه اقداماتی است که در داخل سایت و با هدف بهبود رتبه صفحات آن در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو انجام می شود. به این ترتیب عملا درآمدتان چند برابر می شود.

اینجاست که ارزش واقعی داشتن یک سایت بهینه مشخص می شود. از چه تکنیکی برای سئو سایت استفاده میکند؟ آنچه او در مورد سئو دوست دارد: من از تعادل دادهها و خلاقیت در سئو، لذت میبرم.

کارشناس فوق حرفه ای سئو (SEO)

از طرف دیگر اگر دوست دارید در محیطی پویا کار کنید، دیجیتال مارکتینگ و به خصوص کارشناس دیجیتال مارکتینگ شغل محبوب و رویایی شما خواهد بود. اگر چنین مهارتی دارید و با الگوریتمهای گوگل کاملا آشنا هستید، میتوانید برای سایتها بهینه سازی انجام داده و درآمد خوبی کسب کنید.

درآمد یک متخصص سئو در حال حاضر و در کمترین حالت چیزی در حدود 3 میلیون تومان و برای متخصصان باتجربه به بیشتر از 20 میلیون تومان در ماه هم می رسد.

مطلبی که الان در حال خواندنش هستید؛ در واقع یک محتوا است. در حال حاضر Yoast Video SEO به عنوان یکی از بهترین افزونه های سئو شناخته شده است.

مشاور ارشد سئو

وقتی به این مرحله رسیدید ، باید از قبل بدانید که همه چیز در SEO با یک کلمه کلیدی شروع می شود.

کلمات کلیدی SEO عبارتهای جستجو هستند که کاربران در موتور جستجو تایپ میکنند که برای وبسایت خاص دارای اهمیت است.

در واقع جستجوگران با انتخاب سایتهای معرفی شده توسط موتورهای جستجو و میزان رضایتی که از مطالب آنها دارند، موقعیت وب سایت را محکم می کنند.

اهدافی را برای کل بخش با در نظر گرفتن رشد شرکت تعیین میکنند. اگر از چند سایت مرتبط با سایت خود درخواست کنید که لینک صفحات سایت شما را در سایت خود قرار دهند، تاثیر زیادی در سئوی سایت دارد.

درآمد این شغل هم چیزی بین 3 تا چند ده میلیون تومان نسبت به تخصص و تجربه فرد است. بعد از اینهم پورسانتی بین 5 الی 15 درصد از نیرو خدماتی دریافت می کنید.

در مورد درآمد این شغل هم؛ شما میتوانید نسبت به اعتماد به نفس، کیفیت کار و البته نیاز مشتری، درآمدی بین 3 تا 15 میلیون تومان در ماه داشته باشید.

البته صرفا دامنه های تک کلمه ای نیستند که با قیمت بالا به فروش میروند. در هر حال، خرید و فروش دامنه هم یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی است که میتوانید آن را امتحان کنید.

کارشناس سئو (SEO)

خب دامنه سایت ما یک دامنه عادی است اما در سطح وب هستند دامنه هایی که با قیمت های گزاف از 5 میلیون گرفته تا چند صد میلیون به فروش میرسند؟ محتوا هرچیزی است که شما میتوانید در سطح وب دیده یا بشنوید. سئو با هدف ارتقای سطح علمی علاقمندان به سئو و به عنوان یک آزمایشگاه تولید دانش سئو تأسیس شد.

کارولین از اواسط دهه ۹۰ به عنوان یک سرمایهگذاری تجاری فعالیت کرده است. هر سایت یک هدف جدا، یک موضوع جدا و یک فعالیت تقریبا متمایز از سایر سایت ها دارد اما همه ی صاحبان وب سایت ها یک هدف مشترک دارند: کسب درآمد از سایت!

کارشناس ارشد سئو (SEO)

اما خب شغل تولید محتوا اغلب به موضوع تولید محتوای متنی یا همان نوشتن مقالات اشاره دارد.

به عنوان یک کارشناس SEO، باید بدانید که چگونه یک وب سایت را برای هر مرحله بهینه کنید تا موتورهای جستجو بدون هیچ مشکلی بتوانند محتوای وب سایت را بخوانند و آن را رتبه بندی نمایند.

برای مثال، اگر به مشاوراملاک علاقه دارید، شما می­توانید خدمات سئو را برای شرکت­ های مشاوراملاک ارائه دهید. در زمینه خدمات سئو و بهینه سازی، شرکتها میتوانند استراتژی های متفاوتی داشته باشند.

تکنیک هایSEO و SEM و همینطور آشنایی با HTML وCSS، تجزیه و تحلیل نمودار ها، مهارت در لینک سازی، محتوای با کیفیت، آشنایی با مبانی UI/UX و همچنین تخصص هایی مانند بازاریابی محتوا و افزایش آگاهی از برندینگ، سرفصل هایی هستند که هرچقدر هم سخت باشند.

اما با ورود به دنیای بهینه سازی به سرعت آنها را خواهید آموخت .