مسلسل کلی، جک هارلو را در فیلم Renegade Freestyle دیس می کند.

ماشین تفنگ کلی ظاهراً پس از ذکر آخرین پروژه خود جک هارلو را مورد توجه قرار داده است. جکمن، در سبک آزاد جدید.

روز شنبه، بومی اوهایو یک سبک آزاد جدید را بر روی سازهای جی زی و “Renegade” امینم اجرا کرد که باعث شد او را با میله های تیغی در کیف رپ خود فرو کند. اما خطی مورد بحث است که توجه شنوندگان را به خود جلب کرده است.

در ساعت 1:22 بازی آزاد، مسلسل کلی اشاره ای به این موضوع کرد جکمن، که اتفاقا عنوان آخرین آلبوم جک هارلو است که ماه گذشته منتشر شد. MGK وقت خود را تلف نکرد و نام را ورق زد و از آن برای رد کردن همتای خود استفاده کرد. MGK رپ زد: «می‌بینم که چرا بهت می‌گن جکمن/تو کل رقص مرد رو جک زدی، جریانش رو به دریک برگردون، مرد/من رپرهایی مثل پک من می‌خورم/باید برگردم و بهت نشون بدم که از آخرین رقص کی توی شکمم هست».

این آیه پس از آن آمده است که جک هارلو ادعای جسورانه ای کرد که او “سخت ترین پسر سفیدپوست” پس از امینم در سریال “They Don’t Love It” است. جکمن. این بیانیه سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی به پا کرد و به نظر می رسد که Machine Gun Kelly در مورد آن حرفی برای گفتن داشته است.

این اولین باری نیست که MGK یک رپر سفیدپوست را هدف قرار می دهد. در سال 2018، او و امینم مشغول یک گوشت گاو سرگرم کننده بودند که کلی از افسانه دیترویت به دلیل بی ربط بودن به نسل فعلی شنوندگان هیپ هاپ صدا زد.

با این جدیدترین سبک آزاد، Machine Gun Kelly در حال بررسی بازگشت به صحنه رپ بوده است. این مرد 33 ساله پنجمین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد. بلیط My Downfall، در سال 2020، که یک انحراف کامل از ریشه های هیپ هاپ او بود و تنها بر موج پاپ راک تمرکز داشت.

اولین ورود مجدد او به فضای رپ زمانی اتفاق افتاد که او هفته گذشته یک فری استایل را با Cordae بر روی آهنگ اصلی آهنگ ویروسی Central Cee به نام Doja منتشر کرد. MGK: “چگونه می توانم هموساپین باشم، من مانند یک موجود بیگانه هستم / هر دو ریه من در تمرین هستند / من در ورزشگاه وزن نمی سوزانم / این یک سلاح هسته ای است / میله های من اورانیوم هستند.” رپ شده

اگر این کافی نبود، MGK ماه گذشته در مصاحبه ای با آن اعلام کرد Audacy Check Inکیوان کنی که آلبوم بعدی او بیشتر بر رپ تمرکز خواهد کرد. به گفته کلی، او می خواهد از صدای پاپ راک دور شود تا مردم بتوانند آن را از دست بدهند.

MGK گفت: “من قصد دارم یک آلبوم رپ برای خودم بسازم.” بدون هیچ دلیل دیگری، هیچ دلیلی برای اثبات وجود ندارد، هیچ تراشه ای روی شانه من نیست. اگر به انجام کارهایی ادامه دهم تا چیزهایی را به مردم ثابت کنم، به یکی می روم، خودم را دیوانه می کنم و دو را، نه اینکه محصول خوبی بسازم.»