مسئولیت شارلامی برای اقدامات “بی احترامی” نسبت به قافیه های بوستا

شارلامگن تا خدا مسئولیت کامل اقدامات “بی احترامی” خود نسبت به بوستا رایمز را در یک رویارویی گذشته به عهده گرفته است.

در آخرین قسمت از بازی با ارزش میلیون دلاری پادکست، شارلامگن و دی جی انوی از آنها در مورد گوشت گاوهای قبلی آنها پرسیده شد و دعوای شارلامی با Busta Bus در جولای 2012 مطرح شد. به گفته رادیو تالار مشاهیر، او بی احترامی می کرد که باعث شد اسطوره رپ بروکلین در مهمانی جوایز Pre-BET استیو ریفکیند به افتخار ملانی فیونا در لس آنجلس با او روبرو شود.

“چه کسی به من دوید؟ بوستا. آره، بوستا به سمت من دوید.» شارلامگن شروع کرد. “من داشتم بی احترامی می کردم. اما می‌دانید که چه بود، با این حال، من این را می‌گویم: وقتی باشگاه صبحانه را گرفتیم، خیلی می‌خواستم برنده شوم، هر کسی می‌توانست آن را بگیرد.»

بومی Moncks Corner فاش کرد که این اصطکاک نتیجه تمسخر سبک آزاد بوستا رایمز و DMX نسبت به آهنگ Otis از کانیه وست و جی زی از آلبوم مشترک آنها بود. The Throne را تماشا کنید.

«اون چرندیات فریزر بود، مرد. من قبلاً رپرها را در فریزر می گذاشتم. من بوستا را در فریزر گذاشتم، زیرا بوستا یک فری استایل انجام داده بود [Jay-Z and Kanye West’s] او به خاطر می‌آورد که ضربان اوتیس. “و مزخرفش این است که این کار در واقع سخت است، اما من فقط یک احمق بودم. پس بوستا رایمز و دی‌ام‌ایکس – خدا مردگان را بیامرزد – در آهنگ «اوتیس» بودند، اما من «خر روز» را بدون دلیل به او دادم. واقعاً بی دلیل بود.»

او بیشتر توضیح داد که در مهمانی چقدر مست بوده و احساس می‌کند که باید با این همهمه‌ها روی موضع خود بایستد صبحانه باشگاه در آن زمان داشت می گرفت وقتی برادر آکون به شارلامی گفت که بوستا می‌خواهد صحبتی داشته باشد، اوضاع شروع شد.

بوستا گفت: “تو منو میشناسی؟” گفتم: آره، تو را می شناسم. تو رفیقی که قبلاً داغ بودی، اما الان حالت خراب است. بوستا گفت: “بهتره قبل از اینکه من تو را در اینجا لعنت بکنم، دست از این چرندیات مرد سخت بگیری!” من مثل گهه مست هستم، می گویم “من تو را لعنت کرده ام.” گفتم: «ما در این دزدی یا چیزی می‌جنگیم. بعد مردم بوستا آمدند، مردم من آمدند و ما را از هم جدا کردند.»

خوشبختانه، سرهای سردتر غالب شدند و آن دو توانستند همه چیز را وصله کنند و هچ را دفن کنند. شارلامی همچنین یادداشتی نوشت و گفت که دائماً به خاطر اقدامات بی احترامی خود عذرخواهی می کند زیرا “اگر ما به OG های خود احترام نگذاریم، هیچ کس این کار را نخواهد کرد.”