مردی به قتل 21 نفر از برادران Savage ، ترل دیویس ، در انگلیس متهم شد

کارآگاهان در حال تحقیق در مورد قتل برادر 21 Savage برادر Savage ، ترل دیویس ، معروف به TM1way ، روز یکشنبه اعلام کردند که یک مظنون قتل را شناسایی و متهم کرده است.

بر اساس به روزرسانی مطبوعاتی پلیس متروپولیتن ، تایرس فولر 21 ساله روز دوشنبه در بازداشتگاه دادگاه بروملی انگلیس ظاهر شد. روز شنبه ، فولر به قتل متهم شد. وی قرار است روز چهارشنبه در دادگاه کیفری مرکزی حاضر شود.

طبق به روزرسانی دقیقتر روز دوشنبه BBC News ، فولر به قتل و داشتن چاقو متهم شد. در اوایل این ماه ، دیویس در لمبت ، جنوب لندن مجروح شده بود و سرانجام در صحنه درگذشت. گفته می شود دیویس که در هنگام ضربات چاقو 27 ساله بوده است ، برای دیدار با یکی از اقوام مسن در منطقه Ramilles Close بوده است.

در یک پست اینستاگرامی ، 21 Savage جفت تصویری از برادر فقید خود را به اشتراک گذاشت و گفت که “باور نمی کنی کسی تو را گرفته ، عزیزم عزیزم.”

پیش از این ، همانطور که در سال 2016 مستند شده است فادر مصاحبه ، 21 Savage خال کوبی کرد – جوهر خنجری نمادین که اکنون بین او چشمانش است – به عنوان ادای احترامی به کوانتیوایوس ، برادر کوچکتر وی که به طرز غم انگیزی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

در اوایل این ماه ، 21 Savage خواهر کوچکتر شاه فون فقید کایلا B را با یک Range Rover جدید غافلگیر کرد. همانطور که 21 بعدا توضیح داد ، هنگامی که مجبور شد علناً به این رفتار مهربانی بپردازد زیرا برخی از آنها سعی در نقاشی منفی آن داشتند ، Von قبلاً هدیه را برنامه ریزی کرده بود اما “به دلیل نابهنگام” قادر به اتمام آن نبود مرگ.

21 گفت: “تمام کاری که من انجام دادم این بود که کاری را که شروع کرد تمام کنم زیرا به کایلا گفتم وقتی او عبور کرد من 4L او را داشتم و منظورم این بود.”