مردم شوکه شده اند شای لیا یک رقصنده در اتاق دیگ بخار Kaytranada بود

در سال 2013، دی جی مونترال و تهیه کننده به نام Kaytranada میزبان یک شوی اتاق دیگ بخار بود که در آن یک زن با رقصیدن خود نمایش را دزدید. نزدیک به 10 سال از آن زمان می گذرد و برخی افراد اکنون تازه متوجه می شوند که زن مورد نظر خود یک هنرمند با استعداد است: خواننده شای لیا.

شای لیا، که آهنگ Takuta او در اوایل این ماه در لیست بهترین آهنگ‌های جدید کانادایی ما قرار گرفت، چندین بار در طول سال‌ها به حضور او پرداخته بود، اما کافی نبود. شای لیا در یک ویدیوی TikTok که شرح سفر خود را نشان می‌دهد، یک بار دیگر فاش کرد که او رقصنده‌ای است که در آن ویدیوی اتاق دیگ بخار مربوط به یک دهه پیش، سر همه را برمی‌گرداند.

ویدیوی TikTok در نهایت به توییتر راه یافت و بسیاری از مردم از حضور او در آن شوکه شدند.

برخی خوشحال شدند که متوجه شدند او موسیقی خود را با Kaytranada نیز دارد. این جفت در گذشته برای تک آهنگ Chances و همچنین Leave Me Alone با هم همکاری کردند. 99.9٪.

اگرچه برخی هنوز می دانند که شای لیا نماد “دختر اتاق دیگ بخار” است، بسیاری در توییتر خوشحال بودند که گزارش دهند که از این پرش می دانستند که او بوده است.

دهمین سالگرد دیگ بخار معروف مونترال با Kaytranada اواخر امسال است. Kaytranada در Coachella امسال با مهمانانی از جمله Kali Uchis و Aminé همکار Kaytraminé اجرا کرد.