مدیر Tekashi 6ix9ine به Hulu ، Showtime Docs پاسخ می دهد

مدیر 6ix9ine از مستندهای جدید Hulu و Showtime که رپ را مورد توجه قرار می دهد راضی نیست.

هولو سند خود را به کارگردانی ویکرام گاندی منتشر کرد ، 69: حماسه دانیل هرناندز روز دوشنبه که دقیقاً پس از سریال سه قسمته Tekashi Showtime می رسد ، سوپرویلین. هر دو ویژگی در حال حاضر با تیم 6ix9ine عصبانی شده اند ، مدیر او موردا مورفی با مراجعه به اینستاگرام برای روشن کردن اینکه هیچ یک از سندها توسط وی یا رپر تأیید نشده است.

“پروژه های Hulu & Showtime @ 6ix9ine !! هر دو غیر مجاز هستند !! ” موردا مورفی در استوری اینستاگرام خود نوشت. “هیچ ارتباطی با ما ندارد! صفر !! افرادی که در این گفتگو هستند ، هستند [cap]! به هر حال با ما درگیر نیستید !! ” وی افزود: “از این سطل زباله پشتیبانی نکنید !! وقتی @ 6ix9ine کاری انجام می دهد شما اولین نفری هستید که می دانید! “

فیلم هولو به عنوان “بخشی از مستند تحقیقی ، بخشی از فیلم گانگستر واقعی” توصیف شده است ، روایتی از زندگی رپر هنگام تبدیل شدن از ترول اینترنتی به یک هنرمند برتر جدول و بعداً ، ربودن.

خلاصه داستان ادامه می دهد: “یکی از بحث برانگیزترین چهره ها در فرهنگ پاپ معاصر ، 6ix9ine قبل از شهادت علیه باند بروکلین ، Nine Trey Gangsta Bloods در یک دادگاه مهم ، بارها و بارها با فیلم های موسیقی شورانگیز و گوشت گاوهای رسانه های اجتماعی خود ، اینترنت را شکست.”