مدیر Boosie می گوید رپر پس از تیراندازی نیازی به قطع پا نخواهد داشت

علیرغم انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه بوسی ممکن است پس از بستری شدن در بیمارستان در اثر تیراندازی هفته گذشته ، به قطع پا احتیاج داشته باشد ، مدیر وی برای رد این ادعاها بیرون آمده است.

لوییز گیونز روز پنجشنبه با استناد به اینکه خبرهایی مبنی بر اینکه بوسی ممکن است پای خود را از دست بدهد “استوری اینستاگرام خود است” اخبار جعلی است هفته گذشته هنگامی که بویسی در تگزاس بود از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و پس از آن اخباری پخش شد مبنی بر این که ممکن است پایی که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود از دست بدهد. توضیحات گیونز پس از آن منتشر می شود که چند روز پیش بوسی در استوری اینستاگرام خود نوشت که “خوب” است.

وی ارسال کرد: “من از همه آرزوهای تولدت مبارک قدردانی می کنم و به زودی آرزو می کنم.” “همه شما را دوست دارم.”

با این حال توسط TMZ گزارش شد که Boosie برای از بین بردن ترکش گلوله ای که در پای او قرار داشت ، به دو عمل جراحی احتیاج داشت و در حین التیام آن پیچ هایی نیز در آن قرار داشت. گفته می شود که وی در حال بهبودی در حال استراحت در خانه است.

تیراندازی با مشارکت Boosie تنها یک مورد از مجموعه اعمال خشونت آمیز است که اخیراً به رپرها رسیده است. در این هفته ، بنی قصاب نیز هنگام خرید از Walmart در هوستون از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. خوشبختانه ، این زخم کشنده نبود و بعد از رفتن به بیمارستان ، بنی بعداً با استفاده از عصا برای سوار شدن به هواپیما دیده شد.

پیش از آن ، خواننده رپ دالاس Mo3 در تگزاس به ضرب گلوله کشته شد و کشته شد و طبق گزارشات قاتل وی پیش از وقوع مورد تعقیب قرار گرفت.