محضرهای شیک برای ثبت عقد و ازدواج – عکس

ارائه خدمات میکنند. با در نظر گرفتن تمامی تالارها و سالن عقدهای تهران میتوان به جرئت گفت سالن عقد های هورام و همچنین تالارهای قصر کیان و مجلل کیان جزو بهترینها و کارآمدترینها در بین آن ها هستند و با مدیرتی باتجربه و باسابقه در موضوع ارائه خدمات تشریفاتی و با کیفیت به جشن های عروسی و مراسمهای عروسی، فعالیت میکنند.

یک سالن عقد باید به میدان های اصلی شهر راه داشته باشد، در غیر اینصورت برای برگزاری جشن عقد مناسب نیست. سالن عقد های شیک و لوکس برای برگزاری مراسم عقد لاکچری در زیباترین روز زندگیتان مناسب ترین گزینه هستند. شیک ترین محضرهای عقد و ازدواج در تهران را در آلبوم تصاویر سایت دوشیزه ببنید . سفرهی زندگیشان را همواره گسترده و پر برکت بدار. سالهای زیستنشان را پایدار و وفاداری به همسر را در نهادشان جاوید و ابدی بدار.

بختشان را بلندای آبی رنگ آسمان، غرورشان را شکوه ستیغهای بیراه البرز، آرامششان را به نرمی گندمزارهای دشت مغان و مهرشان به یکدیگر را به ژرفای دریای پارس همانند گردان تا در پرواز زندگی همبال یکدیگر چون عقابان تیز پرواز زاگرس، پشتیبان و یکدل باشند و آشیان خویش را از دسترس بدخواهان دور نگه دارند. جام عشق، احترام، دوستی، گذشت، پیروی، همدردی، همراهی، همسازی و مهرورزی را میان این دو یار نشکن و آن را همواره لبریز و جاوید نگه دار. این سالن عقد ها با امکان سقف متحرک و وسایل گرامایشی و سرمایشی فضای مناسبی برای مراسم عقد فراهم کرده اند.

یک پرسنل خوب، پرسنلی است که به کار خود تسلط داشته باشد و با خوش رویی از مهمان ها پذیرایی کند. بهتر است سه بانوی حاضر در مراسم به عنوان نمادی از سپندارمذ (الهه مادر زمین)، آناهیتا (الهه آب و نعمت) و میترا (الهه پیمان دوستی و مهر) برای سابیدن قند و بر زبان راندن پیمان، در حالی که یکی کاسه عسل در دست، یکی حلقهی داماد در دست و سومی حلقه عروس در دست دارد، در کنار عروس و داماد حضور داشته باشند و با پیمانبان (عاقد) همراهی کنند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت سالن عقد خمینی شهر.