مجموعه باند برای مردی که متهم به ترتیب دادن تیراندازی مرگبار دولف جوان است

به گزارش WREG، باند برای هرناندز گوان، مردی که متهم به ترتیب دادن قتل یانگ دولف در ممفیس، تنسی در نوامبر 2021 است، تعیین شده است.

گوان روز پنجشنبه در دادگاه حاضر نشد، اما شرایط وثیقه او 90000 دلار تعیین شد. اگر قرار باشد پول را پست کند، در حصر خانگی قرار می گیرد و فقط به دلایل پزشکی یا ملاقات با وکیلش اجازه خروج از خانه را دارد. پیش از این، وکیل وی مدعی شده بود که او در پشت میله‌های زندان دچار درد قفسه سینه، گزگز در بازو و مشکلات فشار خون شده است. گفته می شود خانواده دولف با مبلغ وثیقه موافقت کرده اند.

قاضی لی کافی گفت: “وکیل دیروز در مورد حضور آقای گوان با من صحبت کرد و ما تصمیم گرفتیم حضور او ضروری نباشد.” استیو مولوی، دادستان منطقه، افزود: «خانواده می‌دانند که چرا ما کاری را که انجام می‌دهیم انجام می‌دهیم و آن‌ها تأیید می‌کنند. ما اطلاعاتی در مورد نقش و شرایط پزشکی آقای گوان به دست آورده‌ایم که باعث می‌شود فکر کنیم این بهترین راه حل برای احقاق حق این پرونده است.»

گوان در نوامبر سال گذشته به اتهام قتل درجه یک، اقدام به قتل درجه یک و تبانی برای ارتکاب قتل درجه یک دستگیر شد. او سومین نفر از چهار نفر بود که در ارتباط با تیراندازی مرگبار دستگیر شد. طبق سوابق دادگاه، گوان متهم به استخدام جاستین جانسون و کورنلیوس اسمیت برای کشتن خواننده رپ شده است. مرد دیگری به نام Shundale Barnett به اتهام لوازم جانبی پس از واقعه متهم شده است.

مظنون چهارم قتل، جرمارکوس جانسون، مدت کوتاهی پس از دستگیری گوان، در یک توطئه برای ارتکاب اتهام قتل درجه یک به مقامات تسلیم شد. اعتقاد بر این است که او به جاستین جانسون در فرار پلیس پس از حمله کمک کرد. گوان قبلاً 40 ماه را به دلیل اتهامات مربوط به سلاح و مواد مخدر در زندان فدرال گذرانده بود. انتظار می رود او در دادگاه بعدی در 13 جولای برگزار شود.