مجری رادیو می گوید دریک عدم نمایش را مقصر باخت رپتورز در مقابل بولز می داند

همه ما می دانیم که دریک چقدر دوست دارد در محوطه تورنتو رپتورز حضور داشته باشد.

چه او همه را در یک بازی محوری مقابل میلواکی باکس در سال 2019 عصبانی کند، یا ژاکت خود را به گوینده جک آرمسترانگ قرض داده باشد، حضور دریک جزء اصلی تورنتو رپتورز مدرن است. با وجود همه اینها، او در حساس ترین بازی آنها در فصل 2022-23 غایب بود.

در عوض، او در تاریخ بود و با لیل وین یک ست غافلگیرکننده اجرا می کرد.

پس از باخت شب گذشته رپتورز مقابل شیکاگو بولز، پت بویل از رادیو ورزشی CBS مستقیماً دریک را مقصر دانست و گفت که او احتمالاً می‌توانست چیزی به دیار دروزان پیشنهاد دهد تا هر بار که رپتورز به سمت شیکاگو بولز می‌رفت، از فریاد کشیدن او دست بردارد. خط پرتاب آزاد

بویل گفت: «این واقعاً مربوط به دریک است. «اگر دریک را نداشته باشید و اگر به او چیزهایی بدهید تا از فریاد کشیدن او دست بردارد، خوب می شوید. شما او را بیرون کنید.»

بویل سپس پست رادیو ورزشی CBS را در توییت نقل کرد و موضع خود را دو چندان کرد.

او نوشت: “باخت رپتورز به گردن شماست که دیار دروزان را تشویق نکردید که در پرتاب های آزاد ساکت باشد.”

غیبت دریک در سراسر Scotiabank Arena احساس شد زیرا دیگران متوجه شدند که رپتور سابق چارلز اوکلی در حالی که تجهیزات OVO تیم را نیز به کار می‌برد، روی صندلی دریک نشسته است.

جان هولینگر از The Athletic پیشنهاد کرد که وقتی بولز برای یکنواخت کردن اوضاع در خط بودند، دریک باید برای فریاد زدن حاضر می شد.

یکی از کاربران توییتر گفت دریک می‌دانست که رپتورز یک تیم متوسط ​​در سال جاری است، به همین دلیل او ترجیح داد در کنسرت لیل وین اجرا کند.

در خارج از فصل آینده، رپتورز احتمالاً پس از کوتاهی در فصل بعد تغییراتی را اعمال خواهد کرد. آنها باید تصمیماتی بگیرند، از جمله سرنوشت بازیکن آزاد معلق فرد وانولیت.