متهم YSL پس از ارزیابی سلامت روان به طور جداگانه محاکمه می شود

یک قاضی جورجیا پس از ارزیابی سلامت روان، پرونده Jayden Myrick، یکی از 14 متهم اصلی پرونده YSL RICO را قطع کرد. تعداد متهمانی که با هم محاکمه می شوند اکنون 10 نفر است.

این آتلانتا-ژورنال قانون اساسی گزارش ها حاکی از آن است که مایریک در ماه آوریل پس از درخواست این مرد 22 ساله به دلیل دریافت مشاوره حقوقی از دونالد ترامپ، درخواست کرد تا در محاکمه آتی خود را مورد ارزیابی قرار دهد.

مایریک در آن زمان گفت: «من زندانی معمولی نیستم، من با جو بایدن و دونالد ترامپ هستم و آنها با من صحبت می کنند. دونالد ترامپ مرا بیرون خواهد برد.

اورال گلانویل، قاضی ارشد، روز دوشنبه حکم داد که پرونده مایریک پس از اینکه به او اطلاع داده شد که جیدن از ماه دسامبر داروهای خود را مصرف نکرده است، قطع خواهد شد.

گلانویل به دادگاه گفت: «فکر می‌کنم در این برهه از زمان قطع همکاری مناسب باشد.

در جلسه قبلی برای پرونده RICO YSL، مایریک اعتراف کرد که با باندهای خیابانی مانند YSL و Nine Trey Gangsters وابسته به Bloods ارتباط داشته است.

مایریک در آن زمان گفت: «من خیلی جوان بودم که نمی توانستم وارد آن شوم. “اما وقتی بزرگتر شدم برای آنها مثل خانواده بودم.”

Jayden Myrick در حال حاضر در حال گذراندن حبس ابد برای قتل کریستین برودر، ساکن دی سی است که در سال 2018 پس از شرکت در یک عروسی در خارج از یک کلوپ کانتری آتلانتا به ضرب گلوله کشته شد. به گفته دادستان، برودر منتظر یک اوبر بود که مایریک و سه نفر دیگر او را با اسلحه سرقت کردند و سپس به او شلیک کردند. مایریک به قتل، سرقت مسلحانه، حمله شدید و 13 مورد دیگر محکوم شد.