مادر بچه رودی ریچ او را به استفاده از پرومتازین در نبرد حضانت متهم کرد

زنی که ادعا می کند مادر یکی از پسران رودی ریچ است، شکایتی را برای حضانت کودک علیه خواننده رپ کامپتون تنظیم کرده است.

بر اساس اسناد قانونی که توسط The Blast به دست آمده است، الکساندرا کیسر از دادگاه لس آنجلس درخواست حضانت کامل پسر 3 ساله خود و رودی را دارد. علاوه بر این، کیسر درخواست 20000 دلار در ماه می کند، زیرا او ادعا می کند که رادی با کمک هزینه نفقه کودک به او غرامت نداده است.

در این دادخواست آمده است: “(او) یک سرگرمی بسیار موفق و پردرآمد است که نامش رادی ریچ است.” او دارای دارایی خالص تقریباً 25،000،000 دلار است. او مبلغ 500000 دلار برای حضور در نظر می گیرد.

کیسر ادعا می کند که رودی در مورد رابطه خود با پسرش بررسی کرده است.

از زمان تولد او، من به تنهایی، 98 درصد از زمان را با او می گذرانم در حالی که رودریک زندگی خود را بدون
کیسر ادعا می کند که به تعهد یا مسئولیت والدین خود برای گذراندن وقت با کادنس توجهی می کند. رودریک تعطیلات مهم با او از جمله تعطیلات گذشته را از دست می دهد. در عوض، او دوستان خود را برای یک سفر تفریحی به دبی و مالدیو برد.

کیسر در ادامه رادی را به «وابستگی به باند» متهم می‌کند، و به مصرف پرومتازین اشاره نمی‌کند، که همه این‌ها برای او و پسر این زوج «نگرانی» است. کیسر همچنین از دادگاه درخواست کمک مالی می کند، زیرا گفته می شود رودی به او کمکی نداده است.

من اکنون با وادار کردن رودریک به قولی که به من داده و حمایت مالی از او برای خودم و پسرمان کمک می‌کنم، از دادگاه کمک می‌خواهم. به همین دلایل، من نیز خواهان حضانت انحصاری هستم.»