لینک آلبوم Gunna به طور خلاصه در Young Thug’s IG Bio Before Vanishing ظاهر می شود

در میان گمانه‌زنی‌هایی که در اردوگاه YSL وجود داشت، Young Thug پیوندی را برای تبلیغ موسیقی Gunna در اوایل این هفته اضافه کرد و مدتی بعد پیوند را حذف کرد.

بیو اینستاگرام Thug این هفته به روز شد تا پیوندی به آن اضافه شود DS4Ever، آلبوم استودیویی Gunna در سال 2022 که تحت عنوان YSL Thugger منتشر شد.

اسکرین شات بیوگرافی یونگ تاگ در اینستاگرام را نشان می دهد
تصویر از طریق اینستاگرام

با این حال، اخیراً پیوند از بیوگرافی او ناپدید شده است:

اسکرین شات بیوگرافی یونگ تاگ در اینستاگرام را نشان می دهد
تصویر از طریق اینستاگرام

مشخص نیست که آیا Thug خود پشت تصمیم برای افزودن یا حذف پیوند است یا خیر، زیرا خواننده رپ در حال حاضر در پشت میله‌های زندان با دسترسی محدود به اینترنت است.

این اقدام بیش از چهار ماه پس از آن صورت گرفت که گونا در پرونده RICO متعلق به YSL اعتراف کرد و متعاقباً از زندان آزاد شد. آزادی گانا باعث شد برخی تصور کنند که او با دادستان‌ها همکاری کرده و به متهمان همکارش از جمله رئیس YSL یانگ تاگ و وابستگان برچسب مانند Yak Gotti، Duke و Unfoonk انتقاد کرده است. تا کنون، Thug به طور عمومی در مورد انتشار Gunna در دسامبر 2022 اظهار نظر نکرده است.

اتهامات دزدی بلافاصله توسط وکیل گانا، استیو سادو، و همچنین خواهر تاگر، دالی وایت، سرنگون شد.

“آیا می توانید لطفاً از گفتن این حرف که مردم بدشانسی می کنند و مردم این و آن را می زنند دست بردارید؟” وایت در یک ویدیو گفت. “این هیچ کس را بهتر نمی کند، هیچ چیز خوبی را ایجاد نمی کند، برادر. هیچ اتفاقی نمی افتد… به برادرم کمک می کند. پس می توانید لطفاً آن را متوقف کنید؟ آیا می توانید لطفا متوقف شوید؟ اگر همگی گونا را دوست دارید، پس از او حمایت کنید. مثلا، لعنتی تو اونجا چیکار میکنی؟ همه شما در حال زمین خوردن هستید.»

گونا همچنین در بیانیه ای که در اواخر سال 2022 به Complex ارائه شد، از اتهامات وارده عقب نشینی کرد:

وقتی در سال 2016 به YSL وابسته شدم، آن را یک “باند” نمی دانستم. بیشتر شبیه گروهی از مردم مترو آتلانتا بود که علایق و آرزوهای هنری مشترک داشتند. تمرکز من در YSL سرگرمی بود – هنرمندان رپ که موسیقی می نوشتند و اجرا می کردند که زندگی شهری را در جامعه سیاه پوستان اغراق آمیز و «تجلیل» می کرد. در حالی که من پذیرفته ام که همیشه راستگو باشم، می خواهم کاملاً روشن کنم که هیچ اظهاراتی نکرده ام، مصاحبه نشده ام، همکاری نکرده ام، قبول نکرده ام که شهادت دهم یا شاهد له یا علیه هیچ یک از طرفین پرونده باشم. و مطلقاً به هیچ وجه قصد دخالت در روند محاکمه را ندارند. من تصمیم گرفته ام که پرونده RICO خود را با درخواست آلفورد پایان دهم و با اذعان عمومی به ارتباطم با YSL به مصیبت شخصی خود پایان دهم. یک ادعای آلفورد در مورد من، ورود یک اعتراف به مجرمیت به یک اتهام علیه من است که به نفع من است و در عین حال بی گناهی خود را نسبت به همان اتهام حفظ می کنم. من ارتباطم با موسیقی YSL را دوست دارم و ارج می نهم، و همیشه خواهم داشت. من به این به عنوان فرصتی نگاه می کنم تا به جامعه خود بازگردانم و به مردان و زنان جوان آموزش دهم که “باندها” و خشونت فقط به ویرانی منجر می شود.”