لیل وین می گوید حالا خودش به استودیو می رود

وقتی Lil Baby با GOAT مصاحبه کرد تایتان های نسل برای یک مکالمه جذاب با هم برخورد کردند.

برای قسط اخیر رولینگ استونمجموعه “نوازندگان در مورد نوازندگان”، لیل وین و لیل عزیزم از هدیه گاب خود برای پر کردن شکاف استفاده کردند. آنها از طریق مکالمه خود پیوندی را در رابطه با کارهای شنیع در کار خود پیدا کردند. این باعث شد که Lil Baby از ویزی بپرسد که چگونه قادر است مجموعه آهنگهای خود را در یک آلبوم محدود کند.

“[Mack Mane]، ساده و ساده ، “وین توضیح داد که چگونه این کار را به او واگذار می کند.” من فقط همه آنها را روی میز می اندازم پایین و اجازه می دهم موهایش را بیرون بکشد ، حتی اگر موی ندارد. من فقط 90 ترانه به او دادم که تنها چیزی که او به آن نیاز داشت دو آهنگ بود. [Laughs.] او فقط به من اطلاع می دهد که چه چیزی را انتخاب کرده است. منظور من این است که درست آنجاست که فقط به تک تک کارهایی که انجام می دهم اعتماد دارم. و فکر کردن بر روی تک آهنگهایی که انجام می دهم شایسته است که آهنگ شماره یک در کشور لعنتی باشد ، بنابراین من هرگز در مورد هیچ یک از آهنگ هایی که او انتخاب نکرده عصبانی نمی شوم. آنهایی که او انتخاب نکرد ، بهترین ها نیز هستند. [I] آنها را بر روی مخلوط قرار دهید. “

Lil Baby روند مشابهی را توصیف می کند. او به وین می گوید که دوستانش هنگام ساخت پروژه ها به عنوان A&R خدمت می کنند. هر وقت به او گفتند آهنگی را دوباره پخش کند ، آن وقت است که می داند ارزش نگه داشتن و کامل شدن آن را دارد. وین خاطرات زمانهایی را یادآوری می کند که قبلاً جلسات استودیویی را بسته بندی می کرده است ، اما اکنون او مسائل را ساده تر و منظم تر می کند.

“من آن روزها را به یاد می آورم. حالا من خودم به استودیو می روم. دوست ندارم شگفت زده ها در اطراف گریه هایم باشند. کسی را پیدا نکردم که سرش را باز کند ، به من بگو آتش است یا چیزی دیگر. “غیر از این فقط احساس است ، مرد” ، “لیل وین قبل از اینکه فاش کند که او و کودک دو روش کار خود را گفتند ، گفت. “من شروع می کنم به ایجاد سر و صدا در سرم. من می توانم به شما یک مورد اختصاصی بدهم که من و عزیزم یکی را با هم داشتیم بدون سقف 3.

اگرچه هیجان انگیز است ، اما این همکاری تعجب آور نیست. این زوج ها در گذشته با هم کار کرده اند و Lil Wayne رکورد زده است و ادعا می کند که Lil Baby رپر مورد علاقه فعلی او است.