لیل دیکی می‌گوید «رپ‌های بزرگ تمام دوران» به او گفته‌اند که او «رپ رپر» است

لیل دیکی، که با نام دیو برد شناخته می شود، مورد تحسین بسیاری از همسالان خود قرار گرفته است. هالیوود ریپورتر که “رپرهای بزرگ تمام دوران” به او گفته اند که “رپر یک رپر” است.

در حالی که سریال FX او دیو با واکنش انتقادی مشتاقانه مواجه شده است، حرفه رپ لیل دیکی کمی از اعتبار کمتری برخوردار است. در گسترده او THR او گفت که بسیاری از انتقاداتی که او با آن مواجه شده است از سوی “خبرنگاران نخبه و هیپستر که فکر می کردند جای آنهاست که از طرف هیپ هاپ صحبت کنند” بوده است. دیکی اضافه کرد که در حالی که او با یک پاسخ انتقادی به طور کلی منفی مواجه شده است، او “با رپرهای بزرگ تمام دوران ملاقات کرده است و آنها به من می‌گویند، من یک رپر رپر هستم.”

در حالی که دیکی نامی را ذکر نکرد، THR اشاره می کند که بوستا رایمز و 50 سنت مهارت های او را ستوده اند، اسنوپ داگ، تی پین و ریچ هومی کوان همگی در اولین آلبوم استودیویی او ظاهر شدند. رپر حرفه ای.

در جای دیگری از مصاحبه، دیکی به همکاری جنجالی کریس براون «جمعه عجیب» پرداخت. این آهنگ و ویدیوی آن دیکی و براون را در حال تعویض بدن برای یک روز نشان می‌دهد که اشاره‌ای به فیلمی است که از آن نام گرفته است. وقتی دیکی در آهنگ با براون عوض می‌کند، مشتاقانه شروع به خواندن کلمه N می‌کند که باعث واکنش‌های منفی آنلاین شد. براون کسی است که در واقع این کلمه را می گوید و دیکی از این تک آهنگ بدون آلبوم پشیمان نیست.

“[Chris Brown] درست به سمت من می رود و می گوید: “هی مرد، فقط می خواهم بدانی، تو یک رپر باورنکردنی هستی.” “و کریس براون آهنگ زنگ من در کلاس نهم بود، و این فقط یک چیز بسیار معنادار بود که کسی در آن زمان به من بگوید، و ما در تماس بودیم، و سپس آن آهنگ را ساختیم، و من آن آهنگ را دوست دارم. من هنوز آن آهنگ را دوست دارم. این آهنگ در چندین کشور به شماره 1 رسید و بدون آن آهنگ، نمی دانم که می توانستم بسازم [a charity single] مانند “زمین”، جایی که من 3 میلیون دلار جمع آوری کردم [to fight against climate change]”

گفتگوی کامل با خواننده رپ و خالق را ببینید دیو اینجا.