لیل دووال متعجب است که موهای توری لانز از زمانی که قفل شده است چگونه است

لیل دووال از زمانی که در دسامبر 2022 به زندان فرستاده شد، به این فکر کرده است که توری لانز با خط موی خود چه کرده است.

این سوال در اوایل این هفته زمانی پرسیده شد که کمدین جکسونویل، فلوریدا در توییتر خود آمد و در مورد خط موی محافظه کار فکر کرد. برای سال‌ها، خواننده رپ «Talk To Me» از ریزش موهای خود استقبال کرد و اقداماتی را برای جلوگیری از ریزش بیشتر آن انجام داد، مانند رشد مجدد خط موی خود.

با این حال، اکنون که توری زندانی است، او مانند زمانی که در خارج از پوست سرش می‌کرد، نمی‌تواند از پوست سر خود مراقبت کند، و به همین دلیل رشد مو با سرعتی سریع همراه است. به همین دلیل، لیل دووال می خواست بداند خط موی لانز چگونه است.

لیل دووال در توییتی نوشت: «من نمی‌دانم خط موی لانز محافظه‌کار از زمانی که او در قفل است چگونه به نظر می‌رسد.

در طول یک قسمت از بالا بکش با جو بودن در سال 2019، این مرد بومی تورنتو توضیح داد که خط رویش موی جدید او نتیجه کلاه گیس نیست بلکه یک روش ترمیم “موی طبیعی” است.

او قبل از بیان این که او گفت: “من با دکتری آشنا شدم که ترمیم مو انجام می دهد – که n***a مخصوص موهای آفریقایی آمریکایی و لاتین تبار است. بنابراین، اساساً من در حال رفتن بودم. آنها به من در انجام ترمیم کمک می کنند.” کاشت مو انجام نداد “باسلی نیست، هر چند… آن وقت است که سرت را تکه تکه می کنند و این همه کارهای عجیب و غریب را انجام می دهند. من این کار را نکردم. چرندیات من طبیعی تر است.”

لانز گفت موهای جدید او از درمان پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) حاصل می شود، که تکنیکی است که شامل تزریق خون خود بیمار به پوست سر آنها برای کمک به بازیابی رشد مو است.

او گفت: “بسیاری از چیزهای خنده دار دیگر وجود دارد. من یک واحد روی سرم ندارم. شما هرگز مرا اینطور نخواهید گرفت.”

او ادامه داد که Tyga – که مبارزه خودش را با ریزش مو داشت – او را با مفهوم PRP درمانی آشنا کرد. در سال 2018، خواننده رپ «راک سیتی» به طرفداران راهنمایی داد و دکتر موی خود را در توییتر تبلیغ کرد.

او گفت: «وقتی با تایگا آشنا شدم و گفتم، «یو، من تا آخر عمر به تو ویژگی‌های نامحدود می‌دهم». او یک مجوز نامحدود برای رد کردن راز دارد.