لیل دورک 50 میلیون دلار به Box 6ix9ine پیشنهاد می‌کند، کسی که ادعا می‌کند ترجیح می‌دهد قراضه را به صورت رایگان بخرد.

لیل دورک یک آلبوم در نیمه شب منتشر کرد – مانند رقیبش YoungBoy Never Break Again – و در این بین طرفداران را با چند دی‌ام‌های سرگرم‌کننده 6ix9ine سیر نگه می‌دارد.

دورک مستقیماً به سر اصل مطلب رفت و مبادله را با دعوت به باکس در دبی برای 50 میلیون دلار از پول خود شیکاگو ام سی آغاز کرد.

دورک به رپر جنجالی پیام داد: «نمی‌خواهم به تو آسیبی برسانی یا به تو بمیری. “من 50 میلیون پول خودم را بدون کمک گرفتم تا در تلویزیون دوبی با شما بجنگم [sic] ما می‌توانیم پول را 3 دور دوبرابر کنیم….. برو با دوستان ثروتمندت صحبت کن تا در ماه سپتامبر آن را تنظیم کنیم – خشونت را متوقف کن!

6ix9ine با گفتن این که فکر می‌کند دورک فقط «در حال انتشار آلبوم است» و ترجیح می‌دهد مستقیماً به تجارت برود، پاسخ داد. در حالی که دورکیو در عنوان پست خود تاکید کرد که می خواهد کارها را “ایمن” انجام دهد، تکاشی به شرایط او علاقه ای ندارد.

“اما من می خواهم بدون پول با شما بجنگم. رایگان. بیا میامی بیا یک اتاق هتل بگیریم و فقط 1 بر 1 را پایین بیاوریم.» این جوان 27 ساله نوشت.

دورک، 30 ساله، او را خندید و ضربه پایانی خنده‌داری به او وارد کرد. “اوه، من باحالم از روزت لذت ببر… نگران فروش نیستم، فقط می‌خواستم پول تو را بزنم.”

در کپشن خود، صدای قهرمانان هنرمند گفت: «خشونت را متوقف کن، اسلحه را زمین بگذار! 50 میلیون از پول خودم را برای جعبه در دبی با خیال راحت، میگو – سپتامبر؟ [Gervonta Davis] مرا بیرون کن ???.”

این داستان در حال بروز رسانی است.