لیل دورک 350000 دلار کمک هزینه و بورسیه به دانشگاه هوارد اهدا می کند

لیل دورک ثابت می کند که چرا او به اصطلاح است صدای قهرمانانهمانطور که خواننده رپ شیکاگو با آمازون موزیک همکاری کرده است تا یک برنامه شهریه کالج به نام صندوق موقوفه دورک بانکز راه اندازی کند.

این صندوق به دو دانشجو که در برنامه همگروهی کالج و آمادگی شغلی قهرمانان محله دورک شرکت کرده بودند، بورسیه تحصیلی به دانشگاه هوارد اعطا کرده است، در حالی که 250000 دلار به برنامه کمک مالی هاوارد GRACE Grant اهدا کرده است.

در آخر هفته، دورکیو برای جشن گرفتن این کمک به اینستاگرام رفت.

دورک نوشت: «من همان صدایی هستم که آن‌ها نشان نمی‌دهند، من از همه بچه‌هایی که در تلاش برای پایان دادن به مدرسه هستند و به این نعمت نیاز داشتند، قدردانی می‌کنم.

از زمان تأسیس سازمان غیرانتفاعی قهرمانان محله خود در سال 2020، دورک سال گذشته با Chicago Votes برای اهدای تجهیزات به زندانیان و کارگران در بخش اصلاحات ایلینوی شریک شد.

دورک در آن زمان در بیانیه‌ای گفت: «بدیهی است، افرادی که محبوس شده‌اند یا در یک مرکز اصلاح و تربیت کار می‌کنند، در معرض خطر بیشتری برای قرار گرفتن در معرض COVID-19 قرار دارند. در پایان روز، نمی‌توان با این بیماری بازی کرد و همه باید ملزومات بهداشتی اولیه را برای کمک به جلوگیری از ابتلا به این ویروس داشته باشند. همکاری بنیاد من (قهرمانان محله) با Chicago Votes و IDOC منطقی بود.”

پست جدید  Premiere: Dameer نوازنده بنگلادشی برای غلبه بر جدایی در "باور" از صدای پاپ 80 ساله خود استفاده می کند خواننده ، ترانه سرا و سازنده چند ساز بنگلادشی ممکن است هنوز در سن نوجوانی باشد ، اما او قبلاً یک تن صداهای مختلف را کشف کرده است ، از دیسکو گرفته تا روانگردان ، alt-pop تا موج جدید ، و تلاش او برای امتحان چیزهای جدید مثل همیشه قدرتمند است. گفتن اینکه او یک استعداد عجیب است ، قابل تأمل خواهد بود. پس از انتقال از داکا به کوالالامپور ، تمرکز کامل دامیر بر روی موسیقی او است ، و در حالی که او به کاوش می پردازد ، تأثیرات بیشمار خود را در یک چارچوب موسیقی پاپ قرار می دهد. موضوعات مختلف از سیاست گرفته تا بهداشت روان. در مورد تک آهنگ جدید خود ، "باور" ، او از الگوی موج جدید به سبک دهه 80 استفاده می کند تا خلا detail احساس شده در پی جدایی و تمایل خاموش نشدنی برای بسته شدن را شرح دهد. Dameer توضیح می دهد که با آرامش بیش از مصاحبه های چشمک زن ، دقیقاً در آن پوچی فرو رفته و آن را سوراخ می کند. "" باور کن "در مورد PTSD رمانتیک است." "این در مورد این است که بخواهیم از یک رابطه گذشته حرکت کنیم اما نتوانیم ، او را در هر شریک زندگی بالقوه عاشقانه ببینیم. من دیگر به غریزه ام اعتماد نکردم و دیگر به خودم اعتقاد نداشتم. این یک احساس پوچ است." برای اخبار جدید در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. همچنین اشتراک گذاری این داستان را تماشا کنید