لیل دورک 350000 دلار کمک هزینه و بورسیه به دانشگاه هوارد اهدا می کند

لیل دورک ثابت می کند که چرا او به اصطلاح است صدای قهرمانانهمانطور که خواننده رپ شیکاگو با آمازون موزیک همکاری کرده است تا یک برنامه شهریه کالج به نام صندوق موقوفه دورک بانکز راه اندازی کند.

این صندوق به دو دانشجو که در برنامه همگروهی کالج و آمادگی شغلی قهرمانان محله دورک شرکت کرده بودند، بورسیه تحصیلی به دانشگاه هوارد اعطا کرده است، در حالی که 250000 دلار به برنامه کمک مالی هاوارد GRACE Grant اهدا کرده است.

در آخر هفته، دورکیو برای جشن گرفتن این کمک به اینستاگرام رفت.

دورک نوشت: «من همان صدایی هستم که آن‌ها نشان نمی‌دهند، من از همه بچه‌هایی که در تلاش برای پایان دادن به مدرسه هستند و به این نعمت نیاز داشتند، قدردانی می‌کنم.

از زمان تأسیس سازمان غیرانتفاعی قهرمانان محله خود در سال 2020، دورک سال گذشته با Chicago Votes برای اهدای تجهیزات به زندانیان و کارگران در بخش اصلاحات ایلینوی شریک شد.

دورک در آن زمان در بیانیه‌ای گفت: «بدیهی است، افرادی که محبوس شده‌اند یا در یک مرکز اصلاح و تربیت کار می‌کنند، در معرض خطر بیشتری برای قرار گرفتن در معرض COVID-19 قرار دارند. در پایان روز، نمی‌توان با این بیماری بازی کرد و همه باید ملزومات بهداشتی اولیه را برای کمک به جلوگیری از ابتلا به این ویروس داشته باشند. همکاری بنیاد من (قهرمانان محله) با Chicago Votes و IDOC منطقی بود.”