لیل دورک می‌گوید که جی کول او را در New Collab «تمام زندگی من» سیگار می‌کشید

لیل دورک می‌گوید که جی کول او را در آهنگ جدیدشان «تمام زندگی من» که روز جمعه همراه با یک ویدیو منتشر شد، «سیگار کشید».

همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید، در صحبت با Complex، از دورک خواسته شد تا در مورد آنچه که او «غافلگیرکننده‌ترین چیز» در مورد کار با کول می‌داند، توضیح دهد.

دورک می‌گوید: «نکته یک، او روی آن دود کرد. “به سختی. که به سختی اتفاق می افتد. اما فریاد بزن به کول، فریاد بزن [Dr.] لوک ما آن را انجام دادیم.»

این آهنگ که توسط دکتر لوک تهیه شده بود، در همان روزی وارد شد که طرفداران در ابتدا انتظار داشتند پروژه جدید دورک را دریافت کنند. تقریباً شفا یافته است. لحظاتی قبل از اینکه آلبوم به سرویس‌های استریم دسترسی پیدا کند، انتشار آن – که می‌توانست با آلبوم YoungBoy Never Broke Again روبرو شود. ثروتمندترین اپ– به تعویق افتاد. تقریباً شفا یافته است اکنون در 26 می منتشر خواهد شد.

“تمام زندگی من”، به ویژه، اولین باری است که دورک و کول با هم در یک آهنگ ظاهر می شوند. ویدیوی این آهنگ، به کارگردانی استیو کانن، احتمالاً قبل از اینکه کسی فرصت خواندن این مقاله را پیدا کند، بیش از یک میلیون بازدید داشته باشد.

تقریباً شفا یافته است اولین انتشار کامل انفرادی دورک از مارس گذشته است 7220، که برای اولین بار در جدول آلبوم های بیلبورد 200 در رتبه 1 قرار گرفت و همه از Gunna گرفته تا Morgan Wallen در آن حضور داشتند. در ماه دسامبر، دورک دنباله‌ای برای مجموعه برچسب‌های Only the Family به طرفداران داد برادران وفادار، سپس آن پروژه را با حضور مهمان در برنامه “Leave the Club” دان تولیور در فوریه امسال دنبال کرد.