لیل دورک درباره رفتن به درمان صحبت می کند، رابطه او با ایندیا رویال

در حالی که طرفداران منتظر ورود آلبوم آینده او هستند صدای 2.0لیل دورک با او نشست XXL برای یک مصاحبه گسترده که در آن رپر شیکاگو در مورد رفتن به درمان، رابطه اش با ایندیا رویال و الهام گرفتن از امپراتوری تجاری جی زی صحبت کرد.

دورک در حین بحث درباره چگونگی کنار آمدن با استرس و کنار آمدن با از دست دادن غم انگیز برادرش و پادشاه فون، فاش کرد که شروع به درمان کرده است.

او به اشتراک گذاشت: «من یک درمانگر گرفتم، بنابراین متفاوت با آن کنار آمدم. “میدونی، نه اینکه من باید برم همه این داروها رو بخورم، یا باید برم اینجوری احساساتم رو درک کنم. من خانواده ام را گرفتم، دخترم را گرفتم، یک درمانگر گرفتم، بچه هایم را گرفتم و استودیو را گرفتم.

دورک می‌گوید تمایل او برای شروع درمان ناشی از مبارزه برای مقابله و پردازش احساساتش بود.

“شما باید مراقب باشید که چگونه به مردم بگویید، چه می گویید، زیرا آنها می توانند از آن علیه شما استفاده کنند. آنها می توانند نقاط ضعف شما را دریابند.» او توضیح داد. “با انجام این کار، در تمام این سال ها، به آن عادت کردم. بنابراین اکنون، وقتی با درمانگر صحبت می کنم، احساسی تر می شود. اما مثل کسی که در خیابان است، هرگز حتی اشک من را نخواهی دید.»

در جای دیگری از بحث او با XXLدورکیو رابطه خود با دوست دختر دیرینه هند را روشن کرد، در حالی که شایعات مربوط به باردار شدن یک زن دیگر را خاموش کرد. او گفت: “او همیشه دختر من خواهد بود.” “ما همیشه با هم خواهیم بود. این همان کسی است که من در موردش می‌میرم.»

دورک ادامه داد: «آنچه من و او در خانه از سر می گذرانیم، در خانه هم از آن عبور می کنیم. هر آنچه در اینترنت در مورد من و او می بینید جعلی است. مثل بچه دار شدن، آن همه مزخرفات، دلیلی بر این نیست که ما مشکل کوچک خود را داریم.»

دورک در حین بحث در مورد اهداف خود و اینکه کدام خواننده رپ را معیاری برای موفقیت در آینده می‌داند، جی زی را نامید، قبل از اینکه داستانی در مورد تعاملی که او و هاو داشته‌اند را به اشتراک بگذارد که باعث شد لیل دورک از کلمات غافل شود.

دورک در مورد جی زی گفت: “لعنت، ببین چیکار کرد.” «رزومه برای خودش صحبت می‌کند. او قبلا در این سمت بود. او قبلاً مردی بود. خیابان ها او را به زیر می بردند. و او زمزمه کرد، نه می‌گوید؟»

در طول یک مهمانی که در سال 2022 توسط مایکل روبین برگزار شد، دورک به یاد می‌آورد که جی به او گفته بود که برای انگیزه به خواننده رپ شیکاگو نگاه می‌کند.

“من او را در [businessman] مهمانی مایکل روبین [in 2022] دورک به اشتراک گذاشت و او دوست دارد، “مرد، تو به من انگیزه می دهی.” “مرد، لعنت به من. من پاسخم را به او فراموش کردم، چون در پیاده روی بود. پاسخ هیچ معنی لعنتی ندارد، زیرا من را شوکه کرد. من می گویم، لعنتی؟ لعنتی، سخت است.»

دورک اضافه کرد: «این فقط یک انگیزه است. هر اتفاقی دلیلی دارد. به همین دلیل بود که وقتی او در آن زمان از کنارش رد شد، همانجا ایستاده بودم.»