لیل دورک آلبوم جدید “تقریبا شفا یافته” را با ج. کول، 21 ساوج، جویس WRLD، آینده، و بیشتر منتشر کرد.

طرفداران لیل دورک می توانند نفس خود را حبس نکنند. هشتمین آلبوم استودیویی او تقریباً شفا یافته است بالاخره زده است

این پروژه دو هفته پس از تاریخ انتشار اولیه برنامه ریزی شده اش می رسد، زمانی که YoungBoy Never Breke Again پا به عرصه وجود گذاشت تا در کانون توجه قرار بگیرد. ثروتمندترین اپ. دورک در آخرین لحظه پس‌بک‌بک خود را اعلام کرد، اگرچه او آهنگ اصلی “All My Life” را با حضور جی کول منتشر کرد.

از آن زمان، این مرد 30 ساله متولد شیکاگو به اشتراک گذاشته است تقریباً شفا یافته استفهرست آهنگ 21 آهنگ و لیست پر ستاره آن از مشارکت کنندگان. علاوه بر کول، آلبوم شامل حضور مهمان از Future، 21 Savage، Kodak Black، Morgan Wallen، و Juice WRLD فقید، و همچنین تولید آلیسیا کیز، Southside، Metro Boomin، Zaytoven، Wheezy، و Cubeatz است.

دورک در اوج سال، مدت کوتاهی پس از انتشار آلبوم تلفیقی Only the Family شروع به تمسخر کرد. برادران وفادار 2. در طی مصاحبه آوریل با XXL، خواننده رپ در مورد پروژه جدید با عنوان اصلی صحبت کرد صدای 2.0.

“رشد. این همان چیزی است که 2.0 مخفف آن است، فقط در سطح دیگری باشید.» او توضیح داد. نه تنها از نظر موسیقی، مانند چیزهایی که در اطراف من به شما گفتم، رشد از دوستان اطراف من، مدیریت. نشستن با شهردار ما کارهای خیریه بزرگ انجام می دهیم. قهرمانان محله، پایه و اساس من … چون اگر شما بگویید صدا، مثل این است، “خوب، شما صدای خیابان ها، پس چه اتفاقی افتاد؟” چیکار میکنی؟ من این کار را کردم، این، عالی است. خوب، حالا برای بچه ها چه می کنید؟ بنابراین، اکنون ما فقط آن را تجزیه می کنیم.»

دورک با تور آمریکای شمالی Sorry for the Dought با کداک و NLE Choppa از آلبوم حمایت خواهد کرد. این سفر از 28 ژوئیه در تامپا آغاز می شود و شامل توقف هایی در بروکلین، بوستون، هیوستون، سیاتل و لس آنجلس خواهد بود.