لیل اوزی ورت در دعوای حقوقی درباره “پوست توت فرنگی” به توافق رسید

لیل یوزی ورت در دعوای حقوقی بر سر ترانه «Strawberry Peels»، قطعه Young Thug و Gunna از آلبوم 2020 رپر Philly به توافق رسیده است. LUV vs. جهان 2.

همانطور که توسط AllHipHop گزارش شده است، انتشارات سان سیتی در ماه ژانویه علیه Uzi، Thug، Gunna و تهیه کننده Wheezy به دلیل نمونه برداری از تک آهنگ Blackout در سال 1995، “Dim Da Lights” شکایت کرد. Labels Atlantic Records و Generation Now نیز در این شکایت نام برده شدند.

انتشارات سان سیتی که به دنبال غرامت یک میلیون دلاری بود، از آن زمان با گروه مذکور به توافق رسیده است. میزان تسویه حساب مذکور هنوز به اطلاع عموم نرسیده است.

شاکی Sun City Publishing، LLC، و متهمان Atlantic Recording Corporation، که به اشتباه تحت عنوان Atlantic Records LLC و Generation Now، LLC شکایت کرده اند، این اعلامیه مشترک را ارسال می کنند تا به دادگاه اطلاع دهند که به توافقی اصولی برای حل و فصل این اقدام رسیده اند. هر دو طرف در بیانیه‌ای رسمی گفته‌اند که آنها پیش‌بینی می‌کنند ظرف 30 روز شرط خود را برای رد این اقدام ارائه کنند.

یوزی افتاد LUV vs. جهان 2 در مارس 2020، تنها یک هفته پس از انتشار آخرین پیشنهاد کامل خود آتاکه ابدی. این پروژه به عنوان یک نسخه لوکس دو برابر می شود آتاکه ابدی، با 14 آهنگ جدید که دارای حضور مهمان جدید از Chief Keef، 21 Savage، Future، Thug، Gunna، Lil Durk، Young Nudy و Nav بود.