لوپه فیاسکو آزادانه “Mobb Deep” را که در Clubhouse ساخته است به اشتراک می گذارد

Lupe Fiasco آخر هفته را با گرمای بیشتر شروع کرد.

جمعه شب ، مجری نژاد شیکاگو اتاق دیگری برای فروشگاه ریمن در کلابهاوس ایجاد کرد ، یک برنامه رسانه های اجتماعی مبتنی بر صدا که تعداد فزاینده ای از مشاهیر و تأثیرگذاران را به خود جلب کرده است. در طول گپ ، لوپه قبل از تحویل سبک آزاد بیش از “هیچ چیز مثل آن” ساخته Beanie Sigel ، به تهیه کنندگی Kanye West ، روند خلاقیت خود را شکست.

برای کسانی که اولین نمایش را نشنیدند ، لوپه آنقدر سخاوتمند بود که سبک آزاد را با عنوان “Mobb Deep” دوباره در حساب های خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. شما می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

Lupe تعداد زیادی رکورد را در طول سال 2020 به اشتراک گذاشته است. علاوه بر سبک آزاد گاه به گاه ، او با کمک Kaelin Ellis همکاری می کند HOUSE EP و همچنین بسته نرم افزاری دو آهنگی نوار نوار با Soundtrakk تهیه کننده Chi-Town. اندکی قبل از آزادی دومی ، لوپه به دلیل اظهارنظری درباره کندریک لامار در درام ملایمی یافت.

در ماه سپتامبر ، یک کاربر توییتر پرسید که چه کسی بهترین شعر بین Lupe و K. Dot است. موج دروگاس هنرمند به سادگی با “لوپه اما …” پاسخ داد ، که باعث “LOL” از رئیس برچسب کندریک ، “ترنس پانچ هندرسون” شد.

به گزارش خبر ، لوپه گفت: “شاید باید فقط آن را تنها می گذاشتم.” HipHopDX. “حتی اگر انگیزه من آیه” کنترل “بود. منظورم این است که شما خودتان را آنجا قرار می دهید. بنابراین ، خود را برای انتقاد باز کردید … من از اینکه حتی درگیر مشاغل n **** هستم عذرخواهی می کنم ، دیگر هرگز آن گه را تکرار نکن. “