لوله مانیسمان (لوله بدون درز)

این تبدیل اعداد و فهم عدد های متناظر بسیار کاربردی است و در خیلی از پروژه های بزرگ و کوچک مورد نیاز استادکاران و کارپردازان و سفارش دهندگان خرید میباشد و باعث خرید بهتر و مناسب با اقلام کارآمد خواهد شد. این سازه ها بنا به نوع دستگاه ، تعداد و امکانات آنها با ظرفیت ها و طرح های متفاوتی بصورت ثابت و سیار توسط کانکس راکو طراحی و تولید می شوند که مهمترین آنها عبارتند از : 1. کانکس دستگاه ATM ساده ترین و کوچکترین نوع این سازه ها کانکس ATM کوچک بوده که برای قرار گیری یک دستگاه طراحی می شود و هم برای محیط های خارجی و هم محیط های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد (البته در نوع های که برای فضای داخلی طراحی می شوند تفاوت های ساختاری با نوع های مختص فضا های قیمت لوله گالوانیزه رضا بیرونی دارند). آهنی: جنس این لولهها از آهن سفید نورد شده است که درز آن توسط دستگاههای درز جوش بهم جوش داده میشود و سپس لوله را در فلز روی مذاب فرو میبرند. این روش تولید در اصطلاح، نورد نامیده میشود.

3. کانکس عابربانک سیار برخی موارد نیز وجود دارد که نیاز های دوره ای برای نصب و استقرار کانکس عابر بانک و در دسترس قرار دادن دستگاه خودپرداز بانکی بوجود می آید که پس از مدتی این نیاز بنا به دلایل مختلف از جمله احداث شعبه جدید یا اتمام همایش و نمایشگاه از بین روفته و سازه به محل دیگری منتقل می گردد. همان طور که بارها به آن اشاره کردیم پرورش قارچ تقریبا در هر چیزی قابل انجام است. در صورتی که بنا به هردلیلی امکان انتقال سازه وجود نداشته باشد می توانید مشابه روش ساخت کانکس درمحل تمامی مراحل ساخت کانکس نگهبانی را در محل مورد نظر شما انجام دهیم. می باشد ، با مهار ارتعاش وارد شده به اتصالات گالوانیزه می توان از نشتی از بین رزوه های اتصالات گالوانیزه تا حدود زیادی جلوگیری کرد که استفاده از لرزه گیر لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایران کمک شایانی به این موضوع می کند .

پاسخ به سوالات متداول درباره کانکس عابر بانک 1. آیا تمامی کانکس های مختص عابر بانک دارای یک ابعاد بوده و می توان دستگاه های مختلف را در آنها قرار داد؟ در نهایت عایق پلی استایرن نقش پرکننده ضخامت جداره ها را برعهده داشته و پوشش فلزی ( ورق فولادی گالوانیزه شده) بضخامت 50% میلیمتر نیز پوشش نهایی دیواره های داخلی سازه می باشد.بجر سیم کشی و کابل کشی برای سیستم خنک کننده و نورپردازی بیرونی امکانات دیگری داخل سازه نبوده ( سیستم خنک کننده ، ذخیره انرژی ، رک و شبکه ، توسط تیم مهندسی بانک درخواست دهنده داخل سازه نصب می گردد) و یک دریچه نیز مطابق ابعاد مانیتور دستگاه ATM در نمای روبروی سازه و در ارتفاع مناسب تعبیه می گردد. اسکلت آن نیز از پروفیل های آهنی سنگین بضخامت 2 میلیمتر بوده با این تفاوت که بین قید های اصلی اسکلت از ورق های فولادی یا بصورت پانچ یا معمولی جهت ضد سرقت کردن سازه استفاده می شود. البته این جابجایی برای مسافت های کوتاه و گاها پیدا کردن محل مناسب در محوطه یک مجموعه است و برای جابجایی در مسافت های طولانی از جرثقیل و ماشین های حمل بار استفاده می شود چرا که مکانیزم فرمان و کنترل در این سازه ها وجود نداشته و نمی توان کنرل زیادی در سرعت های بالا در آنها داشت.

از ویژگی های آن دارا بودن دو محور چرخدار مجهر به فنر و کمک فنر برای محافظت از آسیب های دینامیکی بوده که می توان کانکس را با اتصال به یک خودرو مخصوص جابجا نمود. حال چه مزایایی در استفاده از کانکس نگهبانی به جای ساخت و ساز آن به روش های سنتی وجود دارد عبارتند از: 1. قابلیت جابجایی 2. نمای زیبا و شکیل 3.نصب در یک روز 4. قابلیت ترمیم و بازسازی ساده 5. تنوع زیاد در رنگبندی و طرح 6. تنوع در قیمت و ابعاد 7. استحکام و ضد زلزله بودن 8. صرفه اقتصادی از میان دلایل بالا یکی از نکاتی که نیاز به توضیح بیشتر داشته قابلیت جابجایی است چرا که در برخی شرکت ها یا پارکینگ ها اتاقک نگهبانی بصورت موقت نصب میگردد و در مواقعی امکان دارد که نیاز مند جابجایی آن برای عبور ماشین آلات سنگین و بزرگ وجود داشته و یا بنا به تغییراتی در فضای مورد استفاده نیاز باشد محل ورود و خروج عموم تغییر و به بخش دیگری از محوطه مجموعه منتقل که می بایست اتاقک کنترل و نگهبانی نیز منتقل شود و این جابجایی فقط با استفاده از روش پیش ساختگی و کانکس نگهبانی مقدور بوده و در روش های سنتی می بایست سازه از نو در محل جدبد ساخته که نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار خواهد بود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد لوله گالوانیزه جوش میخورد لطفا از سایت ما دیدن کنید.