لورن لندن از یادداشت عشق نیپسی هاسل خال کوبی می کند

لورن لندن ادای احترام به نیپسی هاسل را به روشی دائمی ادامه می دهد.

روز سه شنبه ، این بازیگر 35 ساله در اینستاگرام شرکت کرد تا آخرین خال کوبی خود را به احترام خواننده رپ فقید ، که هنگام مرگ با او قرار می گذاشت ، فاش کند. داستان اینستاگرامی لندن نشان می دهد که او در حالی که استیو ویبی هنرمند خال کوبی روی قطعه بازو کار می کند ، روی یک کاناپه دراز کشیده است.

لورن لندن IG

ویب در همان روز کلوزآپ از جوهر تمام شده را به اشتراک گذاشت و فاش کرد که این یک کپی از یادداشت عاشقانه ای است که نیپسی برای دوست دختر دیرینه خود نوشته بود:

هفته ها پس از مرگ نیپسی ، لندن یک خال کوبی پرتره از خواننده رپ را در بازو دیگر خود انجام داد. این قطعه شامل عبارت “خدا قیام خواهد کرد” بود که معنای نام تولد نیپسی ، ارمیاس است. (همان عبارت نیپسی را روی صورتش خالکوبی کرده بود.)

او عکس اینستاگرام این قطعه را با عنوان “عشق واقعی هرگز نمی میرد” نوشت: “وقتی من را می بینی ، همیشه او را خواهی دید #LoveYouHussle # TM.”

نیپسی در تاریخ 31 مارس 2019 پس از شلیک به گلوله در خارج از فروشگاه لباس ماراتون در لس آنجلس درگذشت. مقامات اریک هولدر فرد مظنون مسلح را دستگیر کردند که گفته می شود اندکی قبل از شروع آتش سوزی با نیپسی مقابله کرده بود. این جوان 29 ساله به یک فقره قتل ، دو فقره سو of قصد به قتل ، دو فقره حمله به اسلحه گرم و یک فقره اسلحه گرم توسط یک جنایتکار متهم شد. دادرسی دارنده به دلیل همه گیری همه گیر به تأخیر افتاده است.