لنس ریورا در مورد شنیدن Biggie “Hit ‘Em Up” برای اولین بار فکر می کند

لنس «اون» ریورا، که کار اولیه‌اش با کارهای Notorious BIG در هم تنیده شده است، اخیراً برای مصاحبه مفصلی نشسته است که در طی آن لحظات کلیدی در تاریخ هنرمند فقید را بازتاب می‌دهد.

در میان آنها، همانطور که در زیر مشاهده می کنید، اولین باری بود که Biggie آهنگ دیس 2Pac “Hit ‘Em Up” را شنید. همانطور که طرفداران خواهند گفت، در خطوط ابتدایی آهنگ، 2Pac ادعا کرد که در آن زمان با همسر بیگی، فیث ایوانز، رابطه جنسی داشته است. با نگاهی به اولین باری که او و بیگی آهنگ را شنیدند، ریورا به دی جی ولاد توضیح داد که آهنگ در آن زمان چقدر تکان دهنده بود. علاوه بر این، همانطور که ریورا توضیح داد، بیگی در آن زمان به هیچ وجه نگران پاسخگویی نبود.

“یکدفعه پک به خانه می آید [from jail] همانطور که در بالا مشاهده شد، ریورا گفت و ما در حال فیلمبرداری هستیم. “یکی برای ما “Hit’ Em Up” را پخش می کند و همه ما به همدیگر نگاه می کردیم، “لعنتی چه اتفاقی افتاد؟” چون همانطور که گفتم آن رکورد داغ بود. بزرگ بود من شخصاً همانطور که گفتم آماده جنگ هستم. می خواستم روز بعد یک ویدیو بگیرم و روز بعد یک آهنگ بسازم و یکی از آن ویدیوها را با هدف سوگ بسازم [Knight] و محکوم به مرگ بیگ مثل این بود، نه، ما هیچ کاری نمی‌کنیم. ما حتی پاسخی هم نخواهیم داد.»

از آنجا، ولاد مصاحبه‌ای را که ریورا در سال 2017 با دی‌جی سلف انجام داد، مطرح کرد، به‌ویژه ادعای او مبنی بر اینکه بیگی با شنیدن آهنگ Faith Evans «مثل یک بچه گریه کرده است».

ریورا در سال 2017 هنگام عقب نشینی از «نادرستی» داستان بیگی گفت: «او مثل یک بچه گریه می کرد. “اگر می خواهید آن را بگویید، بگویید. … فقط همین است.»

مصاحبه جدید ریورا در بحبوحه پوشش یک پادکست توسط فت جو، که در قسمتی از آنجی مارتینز باز شد، منتشر شد. رکوردهای نمادین در مورد اینکه چگونه Big Daddy Kane او را از فری استایل در طول یک سایفر کلاسیک Biggie و 2Pac در سال 1993 “نجات داد”.