لنس آن ریورا مدعی شد که جی زی مسئول چاقوکشی در سال 1999 نبوده است.

لنس “آن” ریورا مدعی است که جی زی مسئول چاقو زدن خود در سال 1999 نبوده است.

مدیر سابق موسیقی آن شب سرنوشت ساز را طی مصاحبه جدیدی با VladTV روشن کرد. جی زی متهم به چاقو زدن به ریورا در دسامبر 1999 در یک مهمانی انتشار آلبوم برای Q-Tip’s شد. تقویت شده است LP. این حادثه در باشگاه کیت کت که اکنون بسته شده در میدان تایمز رخ داده است و ظاهراً به دلیل سرقت آلبوم سوم جی که در آن زمان به زودی منتشر می‌شود، رخ داده است. جلد 3…زندگی و زمان اس. کارتر.

در اکتبر 2001، جی به اتهام حمله درجه دوم اعتراف کرد و به سه سال حبس تعلیقی محکوم شد. با این حال، به گفته ریورا، هوو کسی نبود که به او چاقو زد، اگرچه او نمی‌گوید چه کسی این کار را کرده است.

«آن شب چه اتفاقی افتاد… من حاضر شدم [the party] برای حمایت [Q-Tip]. جی، یک دسته از ما آنجا هستیم. من در نهایت توسط یک دسته از مردم محاصره شدم. ریورا به خاطر می‌آورد که احتمالاً 10 چاقو بود که می‌شناختم، و در نهایت در باشگاه کیت کت با چاقو زخمی شدم.

وقتی از ریورا پرسیدند که آیا هوو او را با چاقو زد، گفت: «نه. جی زی آن مردی نبود که در آن شب به من چاقو زد.»

ریورا اظهار داشت که او و جی در آن شب گفتگوی عاطفی داشتند و دومی به او گفت که “قلب من را شکست.”

ریورا گفت: «من و جی زی درست قبل از اینکه با بطری شامپاین به سرم ضربه بخورم با هم صحبت کردیم. گفت‌وگوی کوتاهی بود و من به او نگاه می‌کردم: «در مورد چه چیزی صحبت می‌کنی؟ می دانی که همین الان پول را به لعنتی داری.

او فقط مدام می گفت، تو قلب مرا شکستی. قلبم را شکستی.’ و من می گویم، “در مورد چه چیزی صحبت می کنید؟ فعلا در حال ایرادگیری هستی، داداش. آماده می شوی که همه چیز را خراب کنی.»

ریورا افزود: «من نمی‌دانم که مردم از کجا دریافتند که جی زی به من چاقو زدند، زیرا اگر کسی جی زی را بشناسد، جی زی پسر خوبی است. او یک هنرمند است، او یک شاعر است، او با استعداد است و هرگز تاریخ او نبوده است. اگر JAY-Z به من چاقو زده بود، همه شما نمی توانستید آلبوم سیاه چون در طول تمام تاریخم، من یک مرد چشم در برابر چشم هستم.»

گفتگوی کامل ریورا در مورد چاقو زدن او در سال 1999 را در ویدیوی بالا تماشا کنید.